Palladium avm Kayaşehir’e geliyor

Tahincioğlu tarafından Emlak Konut Gyo güvencesiyle hayata geçirilen Nidapark Kayaşehir projesi ile Palladium Alışveriş Merkezleri’nin üçüncüsü Kayaşehir’e geliyor.

Palladium avm Kayaşehir’e geliyor

Nidapark Kayaşehir projesi Tahincioğlu tarafından Emlak Konut GYO güvencesiyle inşa ediliyor. Lansman toplantısı düzenlenen projenin karma bir proje olduğu ve konutların yanı sıra ofis bloğu ve alışveriş merkezi de barındırdığı açıklandı. Alışveriş Merkezi ise Tahincioğlu’nun Antakya ve Ataşehir’de inşa ettiği prestijli alışveriş merkezi Palladium olacak.  Türkiye’deki Palladium alışveriş merkezinin üçüncüsü böylece Kayaşehir’de hizmete sunulacak. Tahincioğlu Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu, alışveriş merkezlerinin hem konutlara hem de ofislere ciddi bir değer kattığını söyledi. Lansman toplantısında yalnızca konut etaplarının tanıtımı gerçekleşirken; ofis, ticari üniteler ve alışveriş merkezinin tanıtımı ilerleyen günlerde yapılacak.

Proje 2018’de teslim edilecek
3 konut etabından oluşan Nidapark Kayaşehir projesinde etaplar Yakut, Elmas ve Zümrüt adını alıyor. Her etap kendi içinde bir proje gibi inşa ediliyor ve sosyal alanları her etap için ayrı olarak yapılıyor. Nidapark Kayaşehir fiyatları metrekare bazında 3 bin 800 lira olurken, en düşük daire fiyatı ise 453 bin lira olarak belirlendi. Palladium Kayaşehir alışveriş merkezini de barındıracak olan projenin, Haziran 2018’de teslim edilmesi planlanıyor. Projeye özel olarak ayrılan sosyal tesisler, bay bayan ayrı kapalı havuz, fitness, yoga, pilates, genç odası, sinema, buhar odası, hamam ve çocuk oyun alanları, süs havuzları, modern çardak alanları ve kış bahçesi mahalleri, estetik ve fonksiyonellik dengesini oluşturuyor. Proje bünyesinde konut, ofis ve yapılacak olan  palladium avm içindeki mağazalarıyla birlikte toplam 1.233 bağımsız bölüm bulunuyor.
 

Firma Bilgisi: Tahincioğlu Gayrimenkul
Proje Bilgisi: nidapark kayaşehir