Nidapark Kayaşehir'in lansmanı gerçekleşti

Emlak Konut GYO güvencesiyle inşa edilen Nidapark Kayaşehir projesinin lansmanı gerçekleşti.

İstanbul’un master plan dahilinde inşa edilen ilk ve tek bölgesi Başakşehir’de hayata geçen Nidapark Kayaşehir, Tahincioğlu Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu, Emlak Konut Gyo Genel Müdürü Murat Kurum ve Tahincioğlu Yönetim Kurulu Üyesi Alpaslan Çalım’ın ev sahipliğinde düzenlenen toplantı ile lanse edildi. Lansmanda konut alışveriş merkezi ve ofis bloğundan oluşan projenin yalnızca konut etapları tanıtıldı. Üç etaptan oluşan konutlar, zümrüt yakut ve elmas etapları olarak ayrılıyor. 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 olmak üzere inşa edilen konutların metrekare fiyatı 3 bin 800 liradan başlıyor. Nidapark Kayaşehir fiyatları en küçük daire için 453 bin liradan başlıyor.

Her etap ayrı proje
Nidapark Kayaşehir projesindeki konut etaplarından biri olan Yakut’ta 2+1, 3+1 ve 4+1 olmak üzere 470 daire yer alıyor.  Zümrüt etabında 2+1 ve 3+1 olmak üzere 319 daire 3 konut bloğunda yer alıyor. Diğer bölümlere göre daha az katlı üç blokta 4+1 ve 5+1 olmak üzere 54 daireden oluşan Nidapark Kayaşehir Elmas, hemen önünde yer alan nitelikli peyzajlı parkıyla dikkat çekiyor. Projenin her etabı için ayrı bir sosyal alan inşa ediliyor. Bu özelliğiyle her etap kendi içinde ayrı bir proje ortamı yaratıyor. Projeye özel olarak ayrılan sosyal tesisler, kapalı havuz, fitness, yoga, pilates, genç odası, sinema, buhar odası, hamam ve çocuk oyun alanlarıyla mülk sahiplerine huzurlu bir ortam vaat ediyor. Ayrıca süs havuzları, modern çardak alanları ve kış bahçesi mahalleri, estetik ve fonksiyonellik dengesini oluşturuyor.

216 daire satıldı
Nidapark Kayaşehir projesi Emlak Konut’un başlattığı tarihi kampanya kapsamında Ağustos ayında ön satış gerçekleştirdi. Ön satış döneminde toplamda 843 dairenin 216 adedi satıldı. 2018 Haziran ayında teslim edilecek olan projedeki ticari blokun ve alışveriş merkezinin lansmanı ise ilerleyen günlerde yapılacak. Alışveriş merkezi olarak Türkiye’nin üçüncü Palladium’u inşa edilecek.

Firma Bilgisi: Tahincioğlu Gayrimenkul
Proje Bilgisi: nidapark kayaşehir