Nidapark Kayaşehir fiyatları 453 bin TL'den başlıyor

Emlak Konut GYO güvencesi ve Tahincioğlu imzası ile hayata geçirilen Nidapark Kayaşehir fiyatları 453 bin TL'den başlıyor

Nidapark Kayaşehir fiyatları 453 bin TL'den başlıyor

Emlak Konut GYO güvencesi ve Tahincioğlu imzası ile hayata geçirilen Nidapark Kayaşehir fiyatları 453 bin TL'den başlıyor. 

Teslimler 2018 yılında 

Başakşehir'de hayata geçirilen Nidapark Kayaşehir projesi konut blokları, cadde dükkanları, ofis bloğu ve alışveriş merkezi ile ayrıcalıklı bir yaşamın kapılarını açıyor. 2018 yılı Haziran ayında tamamlanması ve teslim edilmesi planlanan Nidapark Kayaşehir projesinde üç farklı konut etabı bulunuyor. 

Nidapark Kayaşehir fiyatları 453 bin TL'den başlıyor

3 etaptan meydana geliyor

7 bloktan meydana gelen Nidapark Kayaşehir projesi Yakut'ta 2+1, 3+1 ve 4+1 olmak üzere toplam 470 adet daire bulunuyor. Projeye özel olarak ayrılan sosyal tesisler, kapalı havuz, fitness, yoga, pilates, sinema ve çocuk oyun alanları sakinlerine huzurlu bir ortam sunuyor. Nidapark Kayaşehir Zümrüt ise 2+1 ve 3+1 olmak üzere 319 adet daireden meydana geliyor. Nidapark Kayaşehir Elmas ise hemen önünde bulunan peyzajlı parkı ile öne çıkıyor. Her daireye iki araçlık otopark yeri ayrılan Nidapark Kayaşehir Elmas'ın az katlı bloklardan oluşması, sosyal tesislerin ferahlığu ve kullanım rahatlığı da öne çıkan özelliklerin başında geliyor. 

Nİdapark Kayaşehir projesinde satışlar devam ediyor... Detaylı bilgi almak için tıklayın...

Nidapark Kayaşehir fiyatları 453 bin TL'den başlıyor

Zengin sosyal alanlar 

Nidapark Kayaşehir projesinin sosyal tesisinin içinde; bay – bayan kapalı yüzme, havuzları, fitness salonları, saunalar, hamamlar, buhar odaları ve masaj odaları, kafeterya ve özel alanlar, çocuk kulübü, bilardo salonu ve genç oyun odası, açık alanda çocuk oyun alanları, çok amaçlı spor sahası (basketbol, voleybol, tenis) yürüyüş yolları, seyir terasları, çim etkinlik alanı, bitki sergi alanları, süs havuzları ve yapay tepeler, misafir otopark alanı, çok amaçlı salon (misafir ağırlama odası), mescit ve abdesthaneler gibi geniş alanlar yer alıyor.

Nidapark Kayaşehir fiyatları 453 bin TL'den başlıyor

453 bin TL'den başlayan fiyatlarla

Emlak Konut GYO'nun Ağustos ayında başlattığı kampanya ile ön satışa çıkarılan Nidapark Kayaşehir projesinde lansman öncesi toplam 216 konutun satışı gerçekleşti.  2018 yılında teslim edilmesi planlanan Tahincioğlu Nİdapark Kayaşehir fiyatları 453 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Proje ile ilgili fiyat bilgileri ve ödeme seçeneklerini satış ofisinden öğrenebilirsiniz. 

Nİdapark Kayaşehir nerede? 

Başakşehir'de hayata geçirilen Nidapark Kayaşehir projesi  3. Köprü bağlantı yolu ve 3. Havalimanı yoluna oldukça yakın bir konumda yer alıyor. 

Firma Bilgisi: Tahincioğlu Gayrimenkul
Proje Bilgisi: nidapark kayaşehir