Teknik Yapı Concord İstanbul Fikirtepe

Teknik Yapı Concord İstanbul Fikirtepe'de ikinci etap teslimlerinin 2017 yılı sonunda yapılması planlanıyor. İşte projenin tüm detayları...

Teknik Yapı Concord İstanbul Fikirtepe

Teknik Yapı Concord İstanbul Fikirtepe'de çalışmalarına hızla devam ediyor. Teknik Yapı Concord İstanbul Fikirtepe projesi  1 nci ve 2 nci etap olmak üzere toplam 1.173 adet daireden meydana geliyor. Birinci etabı tamamlanan Teknik Yapı Concord İstanbul Fikirtepe'de ikinci etap  teslimlerinin 2017 yılı sonunda yapılması planlanıyor. Teknik Yapı Concord İstanbul Fikirtepe satılık daire büyüklükleri 48 metrekare ile 133 metrekare arasında değişiyor.

Teknik Yapı Concord İstanbul Fikirtepe özellikleri 

Teknik Yapı Concord İstanbul Fikirtepe'de 46 adet stüdyo, 348 adet 1+1, 182 adet 2+1 ve 41 adet 3+1 daire bulunuyor. Teknik Yapı Concord İstanbul Fikirtepe kentsel dönüşüm projesi olarak inşa edilmekte olup, sosyal donatılarıyla dikkat çekiyor. Teknik Yapı Concord İstanbul Fikirtepe özellikleri arasında yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, yeşil alan, spor merkezi, sauna, hamam, otopark yer alıyor. Projenin konut özellikleri arasında ise ankastre beyaz eşya, intercom sistemi, merkezi ısıtma, merkezi klima, ebeveyn banyosu ve alarm sistemleri bulunuyor. 

Teknik Yapı Concord İstanbul Fikirtepe

Teknik Yapı Concord İstanbul fiyatları

Teknik Yapı Concord İstanbul fiyatları ise 1+1 dairelerde 583 bin 300 TL'den, 2+1 dairelerde 895 bin 900 TL'den, 3+1 dairelerde ise 1 milyon 485 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Projede yüzde 30 peşinat, 12 nci ayda yüzde 10, 24 ncü ayda yüzde 10, kalan yüzde 50 konut bedeli ise sıfır faiz ile vadelendiriliyor. Projede yer alan dairelerde kiralar ise 1.600 TL'den başlıyor. Concord İstanbul'da 622 konutluk ilk etapta satışlar tamamlandı ve oturuma hazır durumda. 553 konuttan oluşan ikinci etap ise 2017 yılı sonunda teslim edilecek. Projede mimari tasarım Eren Yorulmazer'e ait. 

Teknik Yapı Concord İstanbul Fikirtepe projesi ile ilgili olarak, Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım "Concord İstanbul, devletin de kentsel dönüşüm konusunda attığı büyük atılımların ilk örneklerinden biri oldu. Kadıköy Fikirtepe Kentsel Dönüşüm projesi, Türkiye’nin ilk ve en büyük kentsel dönüşüm projesi olarak ‘dönüşüm Tarihi’ne geçti. ‘Pilot uygulama’ olarak tarihe geçen Fikirtepe’de çok uzun ve zorlu bir süreç yaşadık.  Bu zorlukları yaşadık ama başarıyla aştık” dedi.

Teknik Yapı Concord İstanbul Fikirtepe

Concord İstanbul nerede?

İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy Fikirtepe Mahallesi’nde yer alan Concord İstanbul projesi kentsel dönüşüm projesi kapsamında Teknik Yapı tarafından hayata geçirilmekte olup; metro, Marmaray gibi ulaşım akslarına da oldukça yakın konumda inşa ediliyor.

- E-5 karayoluna paralel ve (E5’e direkt çıkış yapılacağına yönelik planlamalar var),
- İki metro durağı arasındaki mesafe yaya olarak 5 dakika,
- 1. ve 2. köprü bağlantılarına araçla 15-20 dakika,
- Hem denize hem de İstanbul’un en işlek caddesi Bağdat’a komşu.
- Avrasya Tüneli'nin yanıbaşında. 
- Metrobüs sadece iki adım yakınında. 

Teknik Yapı Concord İstanbul Fikirtepe

Teknik Yapı Concord İstanbul'a nasıl gidilir? 

Concord İstanbul projesine Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası'ndan ulaşım oldukça kolay. Anadolu Yakası Kartal istikametinden ya da Kadıköy istikametinden gelecek olanlar E-5 üzerinden geçen herhangi bir toplu taşıma aracına binip, Medeniyet Üniversitesi durağında inip projeye ulaşabilirler. Metro ile gelecek olanlar ise Ünalan durağında metrodan inip projeye ulaşabilirler. Avrupa Yakası'ndan gelecek olanlar ise metrobüsle rahatlıkla projeye gelebilirler. Başka bir alternatif ise Vapur ile Anadolu Yakası'na geçip, E-5'ten geçen herhangi bir toplu taşıma aracı ile proje alanına ulaşabilirler. Özel aracı ile gelmek isteyenler Anadolu Yakası E-5'e ulaşıp ya da Avrasya Tüneli ile kolaylıkla Concord İstanbul projesine gelebilirler. 

Teknik Yapı Concord İstanbul Fikirtepe

Teknik Yapı Concord İstanbul Fikirtepe telefon numarası

444 10 08

Teknik Yapı Concord İstanbul Fikirtepe adres bilgisi 

Dumlupınar Mah. Yumurtacı Abdi Bey Cad. No: 15 Fikirtepe - Kadıköy / İstanbul 


 

"Teknik Yapı Concord İstanbul Fikirtepe" Başlıklı Haberin Galerisi

Teknik Yapı Concord İstanbul Fikirtepe

Teknik Yapı Concord İstanbul Fikirtepe

Teknik Yapı Concord İstanbul Fikirtepe

Teknik Yapı Concord İstanbul Fikirtepe

Firma Bilgisi: Teknik Yapı
Proje Bilgisi: Concord Istanbul