Tual Adalar nerede, projede daire fiyatları ne kadar?

Tual Adalar Kartal Yakacık bölgesinde Dağ Mühendislik tarafından hayata geçiriliyor

Tual Adalar nerede, projede daire fiyatları ne kadar?

Tual Adalar nerede? Sorusuna cevap vermeden önce proje hakkında birtakım bilgiler paylaşalım. Kartal’da yer alan Tual Adalar Dağ Mühendislik ve Emlak Konut GYO tarafından inşa ediliyor. 48 bin 157 metrekare arsa alanı üzerindeki Tual Adalar daire büyüklükleri 50 metrekare ile 200 metrekare arasında değişiyor.

2017 yılında teslim edilmesi planlanan Tual Adalar’da 700 adet daire bulunuyor. Tual Adalar projesinin ihale süreci ise şöyle gelişti:

Emlak Konut GYO tarafından 2014 yılında düzenlenen ihaleye, Dağ Mühendislik 420 milyon lira teklifle girdi ve kazandı.

Tual Adalar az katlı ve kule şeklinde inşa ediliyor. Proje hakkında henüz detaylı bir bilgi paylaşılmıyor. Çok yeni olan Tual Adalar projesi merkezi konumuyla dikkat çekiyor. Tual Adalar ile ilgili detaylı bilgilere ilerleyen günlerde haberlerimizden ulaşabilirsiniz.

Tual Adalar projesi 

Kartal Yakacık'ta konumlandırılan Tual Adalar projesi üçüncü kattan itibaren orman ve Adalar manzarasına hakim. 6 blokta 471 adet konuttan meydana gelen proje Kartal'da İstanbul'un en önemli kentsel dönüşüm ve gelişme lokasyonlarından birinde yer alıyor. 3 adet kule ve 3 adet az katlı bloklardan oluşacak olan Tual Adalar projesinin yüzde 85'i yeşil alanlar için ayrılıyor.

Projede, 1 oda 1 salon daireler 75 metrekare ile 76 metrekare arasında, 2 oda 1 salon daireler 116 metrekare ile 133 metrekare arasında, 3 oda 1 salon daireler 159 metrekare ile 177 metrekare arasında, 4 oda 1 salon daireler ise 185 metrekare olarak tasarlanıyor. Örnek dairesi hazır olan Tual Adalar projesinde her daireye 4 ila 12 metrekarelik depo alanı ayrılıyor. Otopark alanlarında ise elektrikli araçlar için şarj üniteleri bulunuyor. 

Tual Adalar, yanıbaşında yer alan Aydos Ormanları’nın bol oksijenli havası ile şehir hayatının içinde nefes aldırmayı hedefliyor. Yüzde 85'i yeşil alanlara ayrılmış olan 'Tual Adalar’da teslimlerin 2018 yılının ilk yarısında gerçekleştirilmesi planlanıyor.

E-5 ile TEM’e olan 5'er dakikalık mesafesi ve metro hattına olan yakınlığıyla dikkat çeken projenin sosyal donatıları arasında kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, buhar odası, sauna, hamam, kreş ve güvenli yürüyüş parkurları yer alıyor. 

Tual Adalar fiyatları

Tual Adalar fiyatları 375 bin TL'den başlangıç gösteriyor. 

1+1 daireler 375 bin TL ile 580 bin TL arasında,
2+1 daireler 595 bin TL ile 905 bin TL arasında,
3+1 daireler 653 bin TL ile 1 milyon 128 bin TL arasında,
4+1 daireler ise 1 milyon 42 bin TL ile 1 milyon 157 bin TL arasında değişiyor. 

Tual Adalar nerede?

Tual Adalar Kartal Yakacık’ta yer alıyor. Deniz ve adalar manzarasına sahip olan Tual Adalar ön talep toplama süreci devam ediyor.

Tual Adalar adres bilgileri: Yakacık Mah. Balcıdere Sok. Kartal/İstanbul

Tual Adalar iletişim bilgileri
444 9 324

Firma Bilgisi: Dağ Mühendislik
Proje Bilgisi: Tual Adalar