Dağ Mühendislik'ten Emlak Konut'a destek

Emlak Konut desteğiyle Dağ Mühendislik tarafından hayata geçirilen "Tual Adalar" ve "Tual Bahçekent" projelerinde de 120 aya kadar TÜFE'li yüzde 0.70 vade farkı ile satışlar başladı

Dağ Mühendislik'ten Emlak Konut'a destek

Emlak Konut tarafından başlatılan "TÜFE'li Satış Kampanyası"na hasılat paylaşımını gerçekleştirdiği şirketlerden destek açıklamaları sürüyor. Kampanyanın vatandaşlara en uygun şartlarda konut edindirme avantajı sunacağını ve sektöre önemli bir destek sunacaığını söyleyen Dağ Mühendislik Yönetim Kurulu Başkanı Doğan Dağ

"Ülkemize ve sektörümüze güveniyoruz, her zaman olduğu gibi daha çok çalışmaya devam edeceğiz. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da yatırımlarımızı hız kesmeden sürdüreceğiz. " dedi.

Ülkemizin yarınlarına güveniyoruz
Dağ Emlak Konut GYO çatısı altında düzenlenen kampanyanın sektöre ivme kazandıracağına da dikkat çekerek: "Aynı zamanda kolay ev sahibi olmanın yolunu açacak bu ‘Ülkemizin yarınlarına güveniyoruz’ kampanyasında biz de yer alma kararı aldık" ifadelerini kullandı. 

Dağ Mühendislik'ten Emlak Konut'a destek

Tual Bahçekent ve Tual Adalar'da da indirim başladı
Emlak Konut tarafından hasılat paylaşımı gerçekleştirdiği projelerde hayata geçirilen kampanya uyarınca Tual Adalar ve Tual Bahçekent projelerinde de yüzde 20 peşinat, yüzde 10'luk kısmı ise bir yıl sonra olmak üzere, kalan bedelin 120 aya kadar TÜFE'li ya da yüzde .070 vade farkı ile taksitlendirme imkanı başladı. 

Firma Bilgisi: Dağ Mühendislik
Proje Bilgisi: tual bahçekent