Tual Adalar'da fırsat dönemi sürüyor

Dağ Mühendislik, Kartal'da hayata geçirdiği Tual Adalar projesinde deniz manzaralı daireler için özel ödeme seçenekleri hazırladı.

Tual Adalar'da fırsat dönemi sürüyor

Dağ Mühendislik, 14 Şubat'ta tüm sevgilileri Kartal'da hayata geçirdiği Tual Adalar satış ofisine davet etti. Projede çok özel manzaraya sahip daireler, cazip ödeme seçenekleriyle yatırımcısını bekliyor. Projede peşin ve banka kredili ödemelerde yüzde 5 oranında indirim uygulanırken, firma bünyesinde de yüzde 25 peşinata 24, yüzde 30 peşinata da 30 ay vade farksız taksit şansı uygulanıyor. 

Dağ Mühendislik'ten 14 Şubat daveti
Dağ  Mühendislik, 14 Şubat Sevgililer Günü'nde tüm sevgilileri, Tual Adalar projesi için hazırlanana özel ödeme seçeneklerinden yararlanmak için satış ofisine daivet etti. Kartal Yakacık lokasyonunda inşa edilen Tual Adalar, 6 blok üzerinde 471 daireden oluşuyor. Projede 3 adet kule ve 3 adet az katlı blok yer alıyor. Tual Adalar'ın yüzde 85'i ise yeşil alanlara ayrıldı. 

 

Tual Adalar cazip ödeme seçenekleriyle

 

Tual Adalar projesi daire tipleri
 Projede daire tipleri ise 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 seçeneklerinden oluşuyor. Daire genişlikleri ise 1+1 tipi dairelerde 75-76, 2+1'lerde ise 116 ile 133 metrekare arasında değişiyor. 3+1 dairelerin genişlikleri 159 ila 177 metrekare arasında değişiklik gösterirken, 4+1 tipi daireler ise 185 metrekare olarak tasarlandı. 

Tual Adalar 342 bin TL'den başlayan fiyatlarla
Üçüncü kattan itibaren orman ve adalar manzarasına sahip daireler içeren Tual Adalar'ın örnek dairesi de hazır durumdu. Her daireye 4-12 metrekarelik depo alanının ayrıldığı projede otopark alanlarında da elektrikle araçlar ve şarj ünitelerine yer veriliyor. 2018 yılında teslim edilmesi planlanan Tual Adalar projesinde daire fiyatları 342.000 TL'den başlıyor. 

Firma Bilgisi: Dağ Mühendislik
Proje Bilgisi: Tual Adalar