Tual Adalar'da rekor ön talep satışı

Dağ Mühendislik tarafından Emlak Konut güvencesiyle inşa edilen Tual Adalar projesinde ön talep döneminde rekor satışa ulaşıldı. Projenin yüzde 30'u bir hafta içerisinde satıldı

Tual Adalar'da rekor ön talep satışı

Dağ Mühendislik tarafından Kartal'da inşa edilen Tual Adalar projesinde ön talep dönemi, yatırımcının büyük bir ilgisine sahne oldu. Emlak Konut GYO güvencesiyle hayata geçirilen projenin yüzde 30'u bir hafta içerisinde satıldı.

Tual Adalar'a büyük ilgi
Dağ Mühendislik, ön talep döneminin başladığı Tual Adalar projesinde büyük bir ilgiyle karşılandı. Yüzde 30'luk kısmının bir haftada satıldığı Tual Adalar projesine en büyük ilginin mühendis, doktor, hakim,savcı ve üst düzey yöneticilerden geldiği vurgulandı. Proje gösterilen yüksek ilgi ve talep hakkında bir açıklama yapan Dağ Mühendislik Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Doğan Dağ, gösterilen ilginin beklenenin üzerinde olduğunu vurguladı.

120-130 daire, 1 haftada satıldı
Kartal'ın İstanbul'un en önemli dönüşüm ve gelişme lokasyonu olduğunu söyleyen Dağ:

Tual Adalar'da rekor ön talep satışı

"Kartal, İstanbul’un hatta Marmara Bölgesi’nin en önemli merkezleri arasında yerini alacak. Bu bölgeye yapılan yatırım, tüm taraflar için her zaman kazandıracak bir yatırımdır. Bu nedenle ormanın kıyısında ve Adalar manzaralı olarak projelendiğimiz Tual Adalar’a gelen ön talep bir hafta içinde beklenin üzerinde oldu. Projenin yüzde 30’luk kısmına ön talep geldi, ki bu 120-130 daireye tekabül ediyor" dedi

Tual Adalar'da daire fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayın...

Tual Adalar'da cazip ödeme seçenekleri
Firma bünyesinde hazırlanan ödeme seçenekleriyle yüzde 25 peşinat ile 24 ay, yüzda 30 peinatta da 30 ay vade farksız taksit olanağının sunulduğu Tual Adalar projesinde, ayrıca peşin alımlarda yüzde 5'lik indirim sunuluyor. 342 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulan projenin 2017 yılı sonunda teslim edilmesi bekleniyor.

Firma Bilgisi: Dağ Mühendislik
Proje Bilgisi: Tual Adalar