Tual Adalar'ın yüzde 30'u satıldı

Dağ Mühendislik tarafından Emlak Konut GYO güvencesiyle inşa edilen Tual Adalar'a yatırımcıdan büyük ilgi geldi. Projede satışlar yüzde 30 düzeyini buldu

Tual Adalar'ın yüzde 30'u satıldı

Emlak Konut GYO güvencesi ile Dağ Mühendislik tarafından Kartal'da inşa edilen Tual Adalar projesine yatırımcıdan büyük bir ilgi geldi. Lansman sonrasında projenin yüzde 30'unun satışı tamamlandı. 

Tual Adalar projesinde ödeme fırsatları hazır
İstanbul'un en değerli lokasyonlarından birinde inşa edilen Tual Adalar'da konut satın almak isteyenler için de özel fırsatlar hazırlandı. Projede ister yüzde 3 peşinat, ister 30 ay vade farksız ödeme kolaylıkları sunuluyor.

Aydos Ormanları'nın yanı başında yükselen Tual Adalar projesi, şehir hayatından kopmadan nefes aldırmayı hedefleyen bir konspet ile yükseliyor. Proje 3.15 metrelik tavan yüksekliği, E-5 ve TEM'e 5 dakikalık mesafesi ve metro hattına yakınlığıyla dikkat çekiyor.

Tual Adalar'ın yüzde 30'u satıldı

Tual Adalar fuiyatları 342 bin TL'den başlıyor
 2017 yılı sonunda teslim edilmesi planlanan Tual Adalar, 6 blok üzerinde toplam 471 adet bağımsız birimden meydana geliyor. Projede daire fiyatları KDV dahil 342.000 TL'den başlıyor.

Tual Adalar daire tipleri ve genişlikleri
Projede 1+1'ler 75 ila 76 metrekare, 2+1'ler 116 ila 133 metrekare, 3+1'ler 159 ila 177 metrekare, 4+1'ler ise 185 metrekare olarak tasarlandı. Alt katlardan itibaren deniz görecek şekilde hazırlanan dairelerden oluşan Tual Adalar projesinde her daire için bir depo alanı ve kapalı otapark ayrıldı. Projede ayrıca Otopark alanlarında elektrikli araçlar ve şarj ünitelerine de yer verildi. Projede yer verilen sosyal imkanlar arasında içinde kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, buhar odası, sauna, hamam, kreş ve güvenli yürüyüş parkuru da bulunuyor. 

Firma Bilgisi: Dağ Mühendislik
Proje Bilgisi: Tual Adalar