Marina Ankara satılık daire fiyatları 293 bin TL’den başlıyor

Sinpaş Yapı tarafından inşa edilen Marina Ankara satılık daire fiyatları minimum 293 bin TL’den başlangıç gösteriyor

Marina Ankara satılık daire fiyatları 293 bin TL’den başlıyor

Bağımsız araştırma şirketi IPSOS tarafından Ankara’da yapılan araştırmaya göre; Ankara’da en çok tercih edilen konut projesi seçilen Marina Ankara, Sinpaş Yapı imzası ile Çankaya Oran’da yükseliyor.

M.S.B. Lojmanları arkasındaki arazi alanı üzerinde yer alan Sinpaş Marina Ankara’da dairelerin bir kısmı vadi manzarasını bir kısmı ise marina manzarasını görüyor. Projede 1+1’den 7+1’e kadar daire tipleri yer alıyor. 

Örnek dairesi hazır olan Sinpaş Ankara Marina projesinde satılık dairelerin fiyatı minimum 293 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Projeden tamamı peşin ödeme ya da banka kredili ödeme ile daire sahibi olunabiliyor.

Birçok spor seçeneğine yer verilen Marina Ankara Sinpaş’ta tenis kortları, basketbol sahası, futbol sahası, yüzme havuzları, bisiklet ve koşu parkuru, bulunuyor. Ayrıca yelken, snowland ve buz pateni de yapılabiliyor.

Sinpaş Marina Ankara’da Marina Caddesi, Marina Meydanı, Deniz Feneri, Aşıklar Köprüsü, Su Sediri, Saklı Köy, Tropik Su Sediri, Teras alanları, Tropik Kumsal, Sis Koyu, Turunç Serası, Azur Şelaleleri, Kanyon Beach, Fiskiyeli Oyun Havuzu ve Su Kaydırağı gibi birçok sosyal aktivite alanına yer veriliyor.

 

Firma Bilgisi: Sinpaş Yapı
Proje Bilgisi: Marina Ankara