Marina Ankara adres bilgileri

Marina Ankara adres bilgileri haberimizin detaylarında yer alıyor

Marina Ankara adres bilgileri

Marina Ankara adres bilgilerine geçmeden önce proje özelliklerinden bahsedelim. Sinpaş Yapı tarafından 200 bin metrekare alan üzerinde yükselen Marina Ankara 912 adet daireden meydana geliyor. Marina Ankara satılık daire büyüklükleri 69 ila 444 metrekare arasında değişiyor. 

Marina Ankara ayrıcalıkları içerisinde açık otopark, açık yüzme havuzu, basketbol sahası, çarşı, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, futbol sahası, kapalı yüzme havuzu, kuaför, marina, market, plaj, restoran, sauna, süs havuzu gibi ayrıcalıklar yer alıyor. 

Marina Ankara teslimlerinin 2018 yılında yapılması bekleniyor. Marina Ankara fiyatları ise 269 bin 400 TL'den başlıyor. Marina Ankara ödeme planı ve detaylı fiyatları için satış ofisi ile iletişime geçebilirsiniz. 

39 ile 44 katlı blokların yer aldığı Marina Ankara Eymir Gölü manzarasına hakim bölgede konumlanıyor. Marina Ankara satılık daire sahiplerine sahil boyu yürüyüş ve bisiklet yolları gibi imkankar sunuyor. Marina Ankara teslim tarihi olarak 2018 yılını hedefliyor.

Marina Ankara adres bilgileri : Turan Güneş Bulvarı, M.S.B. Lojmanları Arkası No: 19-B Oran-Çankaya/Ankara

Marina Ankara iletişim bilgileri
Telefon : 444 19 74
Web : http://marinaankara.com/ 

 

Proje Bilgisi: Marina Ankara