Mektebim Koleji Marina Ankara'da

Sinpaş Yapı, Marina Ankara Projesi kapsamında Mektebim Koleji ile işbirliğine gitti.

Mektebim Koleji Marina Ankara'da

Sinpaş Yapı'nın Ankara'da hayata geçirdiği Marina Ankara Projesi, Mektebim Koleji ile işbirliğine gidiyor. İşbirliği kapsamında Mektebim Koleji, Marina Ankara Projesi bünyesindeki 10 bin metrekarelik bir alanda kampüs açacak. 

Mektebim Koleji, Marina Ankara'da
Dünyanın önde gelen markalarını bünyesinde toplamayı sürdüren Marina Ankara, son adağını Mektebim Koljei ile yaptı. Sinpaş Yapı ile Mektebim Koleji arasında yapılan anlaşma ile kurum Aralık 2015'te hizmet vermeye başlayacak. Ocak 2016'dan itibaren eğitimin başlayacağı Mektebim Koleji'nde, konferans salonları, cep sineması, buz pisti, yaşam beceri sınıfları, robotik sınıfı ve yüzme havuzu bulunacak.  

Mektebim Koleji, ödüllü Sinpaş binasında eğitime başlayacak
Sinpaş Marina Ankara projesi içinde yer alan ve Sinpaş’ın çağdaş, yenilikçi ve güvenilir imajını destekleyen bir anlayışla tasarlanan ödüllü bina, Mektebim Koleji Marina Ankara Kampüsü’ne ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Bir zamanlar Sinpaş’ın Genel Müdürlük Binası olarak da hizmet veren ve 2013 yılında The European Property Awards’da (Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri) “OFFICE ARCHITECTURE TURKEY – HIGHLY COMMENDED” dalında ödüle layık görülen mimariye sahip kampüs binasında eğitime başlayacak. 

 

Proje Bilgisi: Marina Ankara