Snowland Kasım ayında açılıyor

Türkiye'de ilk kez 365 gün kayak yapabilme imkanı sunan Snowland, Kasım ayında Altınoran'da açılıyor.

Snowland Kasım ayında açılıyor

Türkiye'nin her mevsim kayak yapılabilmesine olanak tanıyan tesisi Snowland, Altınoran'da açılıyor. Kasım ayında açılışı yapılacak merkez, Sinpaş Yapı tarafından Ankara Çankaya'ya hayata geçirilen Altınoran ve Marina Ankara sınırları içerisinde yer alacak.

Snowland'da geri sayım
Profesyonel yapısı, tecrübeli ekibi ve 10 bin metrekare büyüklüğündeki kayak pistiyle dikkat çeken Snowland, Ankaralılara 365 gün boyunca kayak yapabilme imkanı sunacak. İngiliz, Briton Engineering Development tarafından geliştirilen Snowflex teknolojisi ile, gerçek kar piskine yakın sentetikle gerçekleştirilen bir zemine sahip Snowland, çok sayıda sosyal donatı ve olanak da içeriyor. 

 

Snowland Kasım ayında açılıyor

 

Snowland'de neler var?
Snowland
projesinin içinde kayak ya da snowboard yapmak isteyenler için dev bir kayak pistinin yanında, başlangıç pisti ve bir de buz pateni pisti bulunuyor. Kayak butiği, spor malzemeleri kiralama ve satış yeri, cafe-restaurant, pilates ve zumba salonu da içeren proje, Altınoran ve Marina Ankara'da oturanlara özel yüzde 25'lik indirimle hizmet verecek. 

Marina Ankara projesi
Bünyesinde açık ve kapalı profesyonel teniz kortları, uzman antrenörleriyle Çankaya Teniz Kulübü, 4 kilometrelik bisiklet ve koşu parkuru barındıran Marina Ankara projesinde, yelken, kürek, futbol, basketbol, tenis, paten gibi aktiviteler için spor alanları ayrılmış durumda. . Projeye adını veren Marina ve Marina Meydanı’nda bulunan deniz feneri, kafeler ve restoranların yanı sıra Kanyon’da bulunan 3.5 metre yüksekliğindeki şelale, kumsal ve göl,  Marina Towers’ın hemen altında yer alıyor

"Snowland Kasım ayında açılıyor" Başlıklı Haberin Galerisi

Snowland Kasım ayında açılıyor

Snowland Kasım ayında açılıyor

Snowland Kasım ayında açılıyor

Snowland Kasım ayında açılıyor

Firma Bilgisi: Sinpaş Yapı
Proje Bilgisi: Snowland