Sinpaş Marina Ankara talep toplanıyor!

Sinpaş Yapı, Ankara Oran'da hayata geçireceği Sinpaş Marina Ankara için ön talep toplama sürecini başlattı

Sinpaş Marina Ankara talep toplanıyor!

Sinpaş Yapı Endsütrisi A.Ş. tarafından Ankara Çankaya Oran'da Sinpaş Marina Ankara isminde yeni bir yaşam alanı inşa edilecek. Proje, Eymir Gölü manzarasına hakim bir noktada hayat bulacak.

Detayları ve fiyatları henüz belli olmayan Sinpaş Marina Ankara için şu an web sitesi üzerinden ön talep toplanıyor. Lansmanı yapılmayan projenin yakın zamanda resmi satışa sunulması bekleniyor.

Sinpaş Marina Ankara; PTT-Oran Askeri Lojmanları'na, Tınaztepe Anadolu Lisesi'ne, Rauf Orbay İlköğretim Okulu'na ve TRT Oran'a yakın mesafede konumlanacak.

Sinpaş Yapı Hakkında

Türkiye'nin en köklü inşaat ve gayrimenkul kuruluşlarından biri olan Sinpaş Holding, 1974 yılında Ankara'da kuruldu. Bugün 41 yıllık uzmanlığı ve birikimiyle sektör liderlerinden biri olan Sinpaş, 1986 yılında faaliyetlerini geliştirmek üzere Genel Müdürlüğü'nü İstanbul'a taşıdı.

Özellikle Türkiye'nin istikrarlı bir büyüme trendi yakaladığı son 10 yılda, markalı konut projeleri geliştirme konusunda öne çıkan Sinpaş Yapı, 2007 yılından bugüne konut projelerinin inşaatı, ticari gayrimenkul projelerinin geliştirilmesi ve kiralanması faaliyetlerine odaklandı. Nitelikli konut projeleri ve yaşam alanları geliştirmede öncülüğü üstlenen Sinpaş'ın adı, sektörde güvenilirliği, liderliği, özgünlüğü ve yenilikçiliği temsil etmektedir.

 

Proje Bilgisi: Marina Ankara