Marina Ankara

Sinpaş Yapı güvencesi ile yükselen Marina Ankara 1+1'den 7,5+1'e kadar daire seçeneklerinden meydana geliyor

Marina Ankara

Sinpaş Yapı güvencesi ile yükselen Marina Ankara 1+1'den 7,5+1'e kadar daire seçeneklerinden meydana geliyor. Marina Ankara'da 2 bin 518 adet daire bulunuyor. 120 bin metrekare alan üzerinde hayata geçirilen Marina Ankara satılık daire büyüklükleri 69 metrekare ile 444 metrekare arasında değişiyor. 

39 ile 44 katlı blokların yer aldığı Marina Ankara Eymir Gölü manzarasına hakim bölgede konumlanıyor.Marina Ankara satılık daire sahiplerine sahil boyu yürüyüş ve bisiklet yolları gibi imkankar sunuyor. Marina Ankara'nın daire özellikleri ise şöyle; Ankastre beyaz eşyai ebeveyn banyosu, ısı pay ölçer, merkezi ısıtma ve giyinme odası.

 Marina Ankara teslim tarihi olarak 2018 yılını hedefliyor.Sinpaş Yapı Marina Ankara fiyatlarının 230 bin TL'den başlaması bekleniyor. Fakat kampanya döneminde olan projede fiyat indirimi yapılıyor ve daireler 221 bin 850 TL'den alıcılarına sunuluyor. Marina Ankara Çankaya Oran'da Sinpaş Yapı tarafından hayata geçiriliyor.

Reklamında Hülya Avşar'ın oynadığı Marina Ankara projesi özellikleri ve reklam filmi ile büyük ses getirdi. Projenin ön satışa sunulan ilk etabına Marina Tower adı verildi. Zemin etüdü yapılmış olan proje deprem yönetmeliğine uygun olarak hayata geçiriliyor. 

Marina Ankara satış ofisi  adres bilgisi :  Turan Güneş Bulvarı, M.S.B. Lojmanları Arkası No: 19-B Oran-Çankaya/Ankara
Marina Ankara satış fisi iletişim bilgileri
Telefon numarası : 444 19 74
Web adresi : http://marinaankara.com/
E-posta adresi : info@sinpaş.com.tr
 

Firma Bilgisi: Sinpaş Yapı
Proje Bilgisi: Marina Ankara