10. Saint-Gobain Uluslararası Gypsum Throphy ödülleri verildi

1998 yılından bu yana gerçekleştirilen Saint-Gobain Uluslararası Gypsum Throphy ödüllerinin 10.su Prag'da gerçekleşti

10. Saint-Gobain Uluslararası Gypsum Throphy ödülleri verildi

1998 yılından bu yana gerçekleştirilen Saint-Gobain Uluslararası Gypsum Throphy ödüllerinin 10.su Prag'da gerçekleşti. 3 Haziran Cuma akşamı Zofin Sarayı'nda düzenlenen ödül törenine 35 ülkeden 89 proje katıldı.

En büyük ödül Philarmonie de Paris projesine 

Uluslararası Gypsum Throphy ödül töreni bu yıl 10. kez Prag'da Zofin Sarayı'nda düzenlendi. Yarışmada büyük ödülün sahibi “Philarmonie de Paris” projesiyle “Ile de France Plâtrerie” olurken, Başkanlık Ödülü’nün sahibi ise “J.W. Marriott” projesiyle “Interiors Designers Decorators PVT Ltd.” oldu. “Alçı” kategorisinde Werey & Stenger, “Alçı Levha” kategorisinde Isolation 2000, “Sürdürülebilirlik ve İnovasyon” kategorisinde Accompli Afbouw BV, “Eğitim, Sağlık ve Konaklama Hizmetleri” kategorisinde G+K Trockenbau GmbH ve “Ticari” kategoride Heinrich Schmid GmbH & Co. KG birinciliğe layık görülürken, “Konut” kategorisi birincisi ise SAMA Gipserei + Fassaden GmbH oldu.

10. Saint-Gobain Uluslararası Gypsum Throphy ödülleri verildi

Dünya basınında yer alma fırsatı 

Uluslararası alçı sektöründe yüksek performanslı alçı levha sistemleri ile yapı alçılarının usta bir işçilik ile birleşerek sürdürülebilir, güvenli ve iç mekan konforu yüksek binaların oluşturulmasına teşvik amacıyle düzenlenen Uluslararası Gypsum Throphy, alçı ve alçı levha uygulama firmalarının işçilikleri, sorun çözmedeki becerileri ve tecrübelerini ödüllendirerek takdir ediyor. Katılımcı firmalar, farklı ülkelerden katılan uygulamacılar ile fikir ve tecrübelerini paylaşabilme ve dünya basınında yer alma fırsatı yakalıyor.