1000 TL’lik peşinatla ev sahibi olunur mu?

Hasoğlu Yapı, Newista Life Başakşehir’de, yalnızca 1.000 TL peşinatla ev sahibi olma fırsatı sunuyor

1000 TL’lik peşinatla ev sahibi olunur mu?

2 Ekim 2012 / emlakwebtv
Hasoğlu Yapı İstanbul Başakşehir’de başlattığı ve 43 özel daireden oluşan butik projesi Newista Life için, 1000 TL peşinat 40 ay sıfır faiz uygulanacağını açıkladı.                                                        
Proje bünyesinde göze çarpan en önemli detaylardan bir de 3 bin metrekarelik Grossmarket. Toplam 52 mağazadan oluşan Alışveriş Merkezi, “Açıkhava” konsepti ile inşa ediliyor. Gerek proje sakinlerine gerekse bölgede yaşayan yüz binlerce kişiye açıkhavada alışveriş yapma olanağı sunan projenin inşası tüm hızıyla devam ediyor. Açık AVM üzerinde tek blokta yer alan daireler 2+1, 3+1, 4+1 seçenekleriyle her tarz ve ihtiyaca hitap ediyor. Ayrıca, Newista Life’ta, tüm daire tiplerinin teraslı seçenekleri de var.
6 bin 748 metrekare arsa üzerinde inşa edilen projenin 3 bin 996 metrekaresi peyzaj alanlarına ayrıldı. Newista Life, mimari tasarımı ve AVM ile birlikte şehirli bir yaşam alanı yaratırken; peyzaj alanları ile de doğa dostu yaklaşımını ortaya koyuyor. Proje, yüzde 50’sinin satılmış olmasına rağmen bölgedeki en uygun metrekare fiyatlarına sahip olma özelliği ile de dikkat çekiyor. Aralık 2013’te teslim edilmesi planlanan proje, 43 dairesinin yanısıra ticari birimler ile yatırımcılarına karlı bir yatırım fırsatı sunuyor.