12. Kırmızı Ödülleri Ana Sponsoru: Filli Boya

Filli Boya, bu yıl 12.’si düzenlenen Kırmızı Basında En İyiler Reklam Ödülleri’nin ana sponsoru oldu.

12. Kırmızı Ödülleri Ana Sponsoru: Filli Boya

Reklam sektörünün en yaratıcı ajanslarının ve reklamların ödüllendirildiği, reklamverenlerin başarılarının belgelendiği 12. Kırmızı Ödülleri bu yıl Türk Boya sektörünün lideri Filli Boya sponsorluğunda gerçekleşiyor. Reklamda yaratıcılığı özendirmek, reklam ajanslarının, çalışanlarının, öğrencilerin ve reklamverenlerin başarılarını belgeleyip, ödüllendirmek amacıyla düzenlenen ödül töreni, 27 Mayıs Çarşamba günü gerçekleştirilecek

En iyi reklam ödülleri
12. Kırmızı Basında En İyiler Reklam Ödülleri’nde, 1 Mayıs 2014 – 30 Nisan 2015 tarihleri arasında ilk kez yayınlanmış reklamlar yarışacak. Katılımcıların kategori birinciliği Kırmızı ve büyük ödül Kıpkırmızı için yarışacağı 12. Kırmızı’da toplam 44 kategoride başvuru yapılacak.

Kırmızı jürisi, yarışmaya katılan işleri önce internet üzerinden ön elemeye tabi tutacak, ardından 20 Mayıs 2015 tarihinde düzenlenecek jüri toplantısında 4 aşamalı bir değerlendirme sürecinin sonunda kategori bazında birincileri seçecek.

Bugüne kadar 500’den fazla firma ve 10 binden fazla reklamın yarıştığı, 150’den fazla reklamcının jüride görev üstlendiği,  12. Kırmızı’da bu yıl birçok ilk gerçekleştirilecek.

Firma Bilgisi: Filli Boya