14. Ekonomi Basını Başarı Ödülleri sahiplerini buluyor

MÜSİAD tarafından bu yıl 14.sü düzenlenecek olan Ekonomi Basını Başarı Ödülleri Töreni T. C. Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin katılımıyla gerçekleşecek

14. Ekonomi Basını Başarı Ödülleri sahiplerini buluyor

04 Şubat 2014 / emlakwebtv
Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) tarafından bu yıl 14.sü düzenlenecek olan Ekonomi Basını Başarı Ödülleri Töreni T. C. Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin katılımıyla gerçekleşecek.

14. EBBÖ ödül töreni’nin onur konuğu T.C. Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci
Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) tarafından ekonomi basınını desteklemek ve başarılı çalışmaları teşvik etmek amacıyla geleneksel olarak 2000 yılından bu yana düzenlenen Ekonomi Basını Başarı Ödülleri’nin 14.sü T. C. Ekonomi Bakanı Sayın Nihat Zeybekci ve MÜSİAD Genel Başkanı Sayın Nail OLPAK’ın katılımlarıyla 06 Şubat 2014 Perşembe günü saat 17:00’da MÜSİAD Genel Merkez Binası’nda yapılacaktır.

14. Ekonomi Basını Başarı Ödülleri’nin jürileri kim ve hangi dallarda verilecek?
MÜSİAD Genel Başkan Yardımcısı Kemal Yamankaradeniz başkanlığında Ethem Sancak, Nuh Albayrak, Prof. Dr. Kerem Alkin, Hakan Güldağ, Günseli Özen Ocakoğlu, Şeref Oğuz, Remzi Gür, Zeliha Saraç, Seda Akbay, İsrafil Kuralay, Ali Çağatay, Ali Cem İlhan, Erhan Erken, Faruk Erdem, Şükrü Andaç, Yavuz Barlas, Sadi Özdemir, Çetin Kımızzade ve Aytekin Mert’ten oluşan jüri üyelerinin oylarıyla belirlenen Yılın Ekonomi Haberi, Yılın Reel Sektör Haberi, Yılın Ekonomi Araştırma Haberi, Yılın Ekonomi Röportajı, Yılın Ekonomi Kulisi Haberi, Yılın Ekonomi Yazarı, Yılın Ekonomi TV Programı, Yılın Ekonomi Yayını, Yılın Ekonomi Sitesi ve MÜSİAD Jüri Özel Ödülü, 06 Şubat 2014 Perşembe günü düzenlenecek törenle sahiplerine takdim edilecek.