2. İnşaat ve Konut Konferansı devam ediyor

İnşaat sektörünün bir araya geldiği 2. İnşaat ve Konut Konferansı sektörün nabzını tutmaya devam ediyor. Oturumları yerli ve yabancı çok sayıda yatırımcı ilgiyle izliyor

2. İnşaat ve Konut Konferansı devam ediyor

21 Ocak 2014 / Emlakwebtv
Gayrimenkul sektörü 2. İnşaat ve Konut Konferansı’nda buluştu. Açılış konuşmasını İNDER Genel Başkanı Nazmi Durbakayım’ın yaptığı konferansta oturumlara geçildi.

İlk oturumda Aşçıoğlu Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Aşçıoğlu kentsel dönüşüm, geçmişten bugüne inşaat sektörün durumu ve Türkiye’nin vizyon şehri İstanbul’da yapıların durumu içeren bir sunu yaptı. Ardından da “2013 Işığında 2014′te Beklenen Trendler” oturuma geçildi.

“Küresel Ekonomik Dalgalanmalara Karşı Riskleri ve Fırsatları Yönetme” ve “Yabancı Yatırımcının Dikkatini Çekebilmek için Yeni ve Cazip Fikirler” oturumlarıyla devam eden konferansta “Sürdürülebilir Kentler Tasarlamak ve Mega Şehircilik Projeleri, Futuristik Kentler” oturumunda NEF Yönetim Kurulu Üyesi Erden Timur bir sunum yaptı.

Konferansta Avukat Erdal Dayıoğlu  “Kentsel Dönüşüm Sürecinde Yeni Stratejilerin Belirlenmesi, Özel Sektörün Rolü”, ÇEDBİK Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Duygu Erten “Sürdürülebilir Farklılık ve Kalkınma için Yeşil Ekonomi”, Egeyapı Group Yönetim Kurulu Başkanı İnanç Kabadayı ise “Yeni Yükselen Trend: Karma Projeler” oturumunda sunumlarını gerçekleştirdi.

Etkinlik Erguvan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Emre Maraşlı'nın “Metropollerde Butik Yaşam; Butik Projeler” oturumundaki sunumuyla devam ediyor. 

Ayrıntılar Emlakwebtv’de olacak…