20 bin TL peşinatla rezidans sahibi yapıyor

Dap Yapı’nın Maltepe’de yükselttiği Vazo Kule projesinde Nisan ayının sonuna kadar sürecek bir kampanya başlatıldı. Buna göre, projenin suit ve grand suitlerinin mobilya dekorasyonu otel standartlarında hazırlanarak teslim ediliyor

20 bin TL peşinatla rezidans sahibi yapıyor

11 Nisan 2014 / Posta Gazetesi

Dap Yapı tarafından Maltepe’de hayata geçirilen Vazo Kule’de bekletilen son rezidanslar, 20 bin TL peşinatla, 48 ay vade, sıfır faiz avantajıyla satışa açıldı. Projede 1-30 Nisan tarihleri arasında geçerli olan kampanyaya göre, satışa sunulan suit ve grand suitler otel standartlarında bir dekorasyonla hediye ediliyor.  

‘Oturmadığın dönemde kirala’

Rezidans-otel konseptinde çözülen proje, alıcı ve yatırımcıların kullanmadığı dönemlerde dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen misafirlere açılıyor. Afrika ve Ortadoğu bölgelerinin ‘en iyisi’ olarak tanınan Rotana’nın profesyonel ekibi tarafından yönetilecek olan proje “oturmadığın dönemde kirala” modeliyle alternatif kazanç imkanı sağlıyor. Haftalık, aylık ve yıllık kiralanabilecek olan suit ve grand suitlerin, Rotana tarafından otel standartlarında hazırlanan mobilya dekorasyonu hediye ediliyor. 

Hayli avantajlı rakamların söz konusu olduğu bir dönemde olunduğunu söyleyen Dap Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, “Projelerimiz üzerinden son bir yılın değerlendirmesini yaparsak; başlangıç rakamlarıyla bugünkü fiyatları karşılaştırdığımızda, projelerimizden mülk edinmenin kazancının, diğer yatırım araçlarını geride bıraktığını net görebiliyoruz” diye konuştu. Londra’da 26 ülkenin binlerce projesi arasından en iyisi seçilen Vazo Kule’de bekletilen son rezidansların, mobilya dekorasyonu hediyesiyle alıcısını beklediğini sözlerine ekleyen Ziya Yılmaz, “Kampanya 30 Nisan’a kadar devam edecek” dedi.