2012 kışına mobilya alternatifleri

MASKO yılın modası L koltuklardan, sehpalara, aksesuarlara kadar pek çok ürünü bir araya getiriyor

2012 kışına mobilya alternatifleri

30 Ekim 2012 / emlakwebtv
Klasikten moderne, antikadan ofis ve bebe mobilyalarına kadar pek çok alternatifi, 700'ü aşkın mağaza ve 500'den fazla markayla bir arada sunan MASKO, bu kış yuvasında sıcacık bir hava estirmek isteyenleri bekliyor.
Mobilyada rahatlığın ön plana çıktığı 2012 kışında “L Koltuklar” ve uzanma köşeleri öne çıkıyor. Yumuşak minderler ve büyük yastıklarla dekore edilen koltuklar kombin edildikleri puflarla tamamlanıyor.
Ergonomik ve fonksiyonel tasarımların ön plana çıktığı 2012 mobilya trendlerinde okuma köşeleri ve TV üniteleri de yine favori tasarımlar arasındaki yerini alıyor. Yuvarlak hatlı sehpa ve ünitelerin revaçta olduğu 2012 kışında, salonlar klasik ve modern mobilyaları bir arada bulunduruyor.

Ham materyaller öne çıkıyor
İster modern olsun ister klasik 2012 trendlerinde yer alan özellikle halı ve perde gibi tamamlayıcı ürünlerde pastel tonları tercih ediliyor. Sert köşeler ortadan kalkıyor, amorf, şekilsiz mobilyalar öne çıkıyor. Abartılı seçimler yerine sadelikten yana tasarımlar göz doldururken, ahşap ve ham materyallerin göz önünde olacağı 2012 kışında, pastel tonlarla koyu renk kombinasyonları da daha sık kullanılacak.