2015'te yatırımın Adres'i

Dumankaya İnşaat, Adres projelerine bir yenisini ekledi. Sancaktepe Adres için ön talep toplanmaya başlandı

2015'te yatırımın Adres'i

Dumankaya İnşaaat yeni Adres konseptli projesi Sancaktepe Adres için ön talep toplanmaya başlandı. Projeden ilk konut alanların fiyat açısından avantajlı olacağını vurgulayan Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Vekili Barış Dumankaya, projenin ayrıcalıkları ve Sancaktepe'nin gelişen çehresi ile yatırımcılara kârlı bir fırsat sunduklarının altını çizdi.

İstanbul'un yeni caziba merkezi: Sancaktepe
Sancaktepe'nin yapımı devam eden metronun açılışı ve 4.100 kapasiteli Avrupa'nın en büyük şehir hastanesinin inşaatının tamamlanmasıyla birlikte İstanbul'un yeni cazibe merkezlerinden biri haline geleceğini belirten Dumankaya: '. Bu sebeple Tuzla-Aydınlı'da gerçekleştirdiğimiz ve kısa sürede çok değerlenen ve kazandıran "Adres" projelerine yenilerini eklemeye devam ediyoruz. İlk temelin 2008 yılında atılmasının ardından hızla değerlenen ve yatırımcılar tarafından büyük ilgi gören Adres projeleri hızla büyüdü. Gelen yoğun talebi karşılamak adına Adres projelerini büyütme kararı aldık ve şimdi de yatırımcılarımızı istanbul'un prestijli projeleri ile öne çıkan Sancaktepe semtinde Adres projesi ile buluşturuyoruz.' dedi.

Adres konsepti değer kazanıyor
2008 yılı sonu ile 2011 yılları arasında, sadece 3 yıl gibi kısa bir sürede Adres Projelerinde yer alan konutlar %100 oranında değer kazandı. 2008 yılından bu yana 10 etapta 2.500 adet konutun çok kısa sürede satıldığı Dumankaya Adres Projeleri, hem çok kazanmak isteyen yatırımcıların hem de ulaşılabilir fiyatla ev sahibi olmak isteyen ailelere fırsatlar sunuyor.