21. Yapı Fuarı'nda geri sayım

Türk Yapı sektörünün en önemli buluşmalarından biri olan 21. Yapı Fuarı-TurkeyBuild İzmir, 5-8 Kasım tarihleri arasında İzmir'de yapılacak

21. Yapı Fuarı'nda geri sayım

Türk Yapı sektörünün en önemli buluşmalarından biri olan TurkeyBuild İzmir-21. Yapı Fuarı için geri sayım başladı. İzmir'in yeni fuar alanı Fuar İzmir Gaziemir'de gerçekleştirilecek olan fuar 5 Kasım'da başlayacak ve 8 Kasım'a kadar devam edecek. 

Yapı Sektörü İzmir'i beklemeye başladı
YEM Fuarcılık tarafından bu yıl 21'incisi düzenlenen Yapı Fuarı-Turkeybuild İzmir, sektörün önde gelen bileşenlerini buluşturacak. 350'yi aşkın katılımcı firmanın, binlerce ürünü sergileyeceği etkinliği 30 binin üzerinde ziyaretçi bekleniyor. Turizm yapılarının yanı sıra yazlık konut yatırım ve tadilat çalışmaları ile Türk Yapı malzemeleri sektörü için de ayrı bir öne taşıyan Turkeybuild İzmir, sektörün son teknoloji, ürün ve hizmetlerinin tanıtılacağı bir platform olma özelliği taşıyor.

 

21. Yapı Fuarı'nda geri sayım

 

Turkeybuild İzmir'in verimli bir ticari platform olarak Ege ve Akdeniz bölgesinin inşaat yatırımlarına katkı sunacağını ve Ege ve Akdeniz Bölgesi profesyonellerinin bu etkinliğe büyük ilgi göstermesinin beklendiğini söyleyen Başer:

"Tüm sektör profesyonellerini bu önemli buluşmada yerlerini almaya ve sektörün yeniliklerini görmeye davet ediyoruz.” ifadelerini kullandı. 

Yeni fuar alanına ücretsiz servis hizmeti
YApı Fuarı-Turkeybuild İzmir bu sene ilk kez Mart 2015 yılında hizmete alınan Fuar İzmir Gaziemir fuar alanında gerçekleşecek. Fuar için şehrin üç farklı noktasında ücretsiz servis araçları kaldırılacak. Servis araçlarının kaldırılacağı duraklar ise 9 Eylül Kapısı(Basmane) Kültürpark, İnşaat Çarşısı Önü ve Optimum Outlet(ESBAŞ) olarak belirlendi.