216 Butik Plus'ta ticari alanlar satışa çıktı

216 Butik Plus teslimlerini gerçekleştiren 216 Yapı, ticari alanların kiralama ve satışlarına başlandığını duyurdu

216 Butik Plus'ta ticari alanlar satışa çıktı

216 Yapı imzasıyla hayata geçirilen 216 Butik Plus projesinde teslimler tamamlandı. Firma ticari alanların kiralama ve satışlarına başlandığını duyurdu. 

216 Butik Plus'ta ticari alanlarda kiralama ve satış başladı
216 Yapı, 216 Butik projesinde teslimlerin ardından ticari alanları satış ve kiralamasına başladı.  İstanbul'un en hızlı gelişen semtlerinden Çekmeköy'de yer alan 216 Butik Plus, yüksek prim potansiyeliyle de yatırımcıları kendisine çekmeyi sürdürüyor. İstinye Üniversitesi Çekmeköy Kampüsü'nün bölgeye taşınması ile birlikte değerini artıran proje, yanı başındaki metro durağı ve sağlık ocağı ile de dikkat çekiyor. 

Ticari alanların kiralık metrekare fiyatları 32 TL'den başlıyor
216 Yapı tarafından satış ve kiralama gerçekleştirilecek ticari birimlerin büyüklükleri 35 metrekareden başlıyor ve 400 metrekareye kadar değişebiliyor. Projenin ticari birimleri, eczane, pastane, cafe, market, kuaför, butik ve kuru temizleme gibi işletmeler için uygunluk gösteriyor. Projedeki ticari alanların kiralık metrekare fiyatlarının 32 TL'den başladığını söyleyen 216 Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Bilent Dündar, bazı birimlerin arka bahçesinin bulunduğunu ve 400 metrelik alanın market açmak için ideal olduğunu söyledi. Dündar, bazı bölümlerde de asma kat bulunduğuna dikkat çekerek 

“216 Butik Plus, İstinye Üniversitesi Çekmeköy Kampüsü karşısında ve metro durağının yanı başında yer alıyor. Ayrıca sağlık ocağına komşu olan işlek bir cadde üzerinde yer alan 216 Butik Plus, yatırımcı için yüksek kar olanağı vadediyor.” ifadelerini kullandı. 

216 Butik Plus nerede?
İstanbul'un önemli merkezlerine ulaşımın çok kolay olduğu bir lokasyonda hayata geçirilen 216 Butik Plus, Üsküdar-Çekmeköy metrosuna 2 dakikalık uzaklıkta yer alıyor. Üçüncü köprübağlantısına 2 dakikalık mesafede bulunan projede, fitness salonu, sauna, kapalı havuz, çocuk ve büyükler için oyun alanları gibi sosyal olanaklar yer alıyor. 

 

Firma Bilgisi: 216 Yapı
Proje Bilgisi: 216 Butik Plus