216 Yapı'ya yeni Satış Müdürü

Türkiye, Almanya ve Moğolistan'da önemli konut projelerine imza atan 216 Yapı'nın satış müdürlüğü görevine Bilal Duman atandı

216 Yapı'ya yeni Satış Müdürü

216 Sancaktepe, 216 Koru, 216 Butik Plus ve 216 Butik gibi önemli projelere imza atan ve dünyanın değişik ülkelerinde önemli inşaat projelerini hayata geçiren 216 Yapı'nın Satış Müdürlüğü'ne Bilal Duman getirildi. 

216 Yapı'dan yeni projelere yeni Satış Müdürü
Gayrimenkul sektörünün deneyimli ismi Duman, satışı devam etmekte olan 216 Butik Plus ve önümüzdeki günlerde satışa çıkmaya başlayacak olan 216 projelerinin satış ve pazarlamasından da sorumlu olacak. Yakın süreçte, İstanbul'un Anadalou ve Avrupa yakalarında yeni projeleri hayata geçirmeye hazırlanan 216 Yapı, kentsel dönüşüm projelerine de özel ilgi gösteriyor.

Bilal Duman kimdir?
Perakende ve finans sektörleriyle adım attığı iş hayatına 2009 yılından buyana inşaat sektöründe devam eden Bilal Duman, A/Z Yapı’da satış yönetmenliği, Proje Beyaz Gayrimenkul’de satış ve pazarlama müdürlüğü yaptı. Duman, AC Yapı, Gülsa & Bayyapı Ortak Girişimi’nden sonra son olarak Yapı Yatırım Gayrimenkul’ün hayata geçirdiği Selçuklu Evleri projesinin satış müdürlüğünü üstlendi. 

Firma Bilgisi: 216 Yapı
Proje Bilgisi: 216 Butik Plus