24 Gayrimenkul Kağıthane’de ezber bozacak

2015 yılında 5 yeni projeyi lansmana çıkaracaklarını belirten 24 Gayrimenkul CEO’su Ahmethan Yılmaz, Kağıthane’de 160 bin TL’ye daire satacaklarını söyledi

24 Gayrimenkul Kağıthane’de ezber bozacak

Haber: Elif Akın
Stüdyo 24’ün ardından İstanbul Halkalı’da inşa ettiği Cadde 24 projesiyle dikkatleri çeken 24 Gayrimenkul, 2015 yılına da iddialı giriyor. Gelecek yıl dördü Halkalı’da, biri Kağıthane’de olmak üzere toplam 5 projeyi görücüye çıkaracaklarını söyleyen 24 Gayrimenkul CEO’su Ahmethan Yılmaz, lansmanları ise Nisan –Mayıs döneminde gerçekleştireceklerini belirtti.

Öğrenciler için konut projesi yolda
Kağıthane’de ilk kez tasarımı ön planda tutukları bir projeyi hayata geçireceklerini vurgulayan Yılmaz, 400 birimden oluşacak projede 1+yarım, 1+1 ve 2+1daire seçeneklerinin bulunacağını söyledi. “Kağıthane, özellikle üniversite öğrencilerinin yoğun olarak yaşadığı bir bölge. Biz de projemizi daha çok onların gereksinimleri, beklenti ve alışkanlıklarını göz önüne alarak geliştiriyoruz” diyen Yılmaz, projede Bilgi ve Mimar Sinan Üniversitesi Mimarlık Bölümü son sınıf öğrencilerinin atölye çalışmaları düzenleyebilmeleri için görüşmeler yaptıklarını da dile getiriyor. Bölgede alışık olunmayan fiyatlarla konut satacaklarının altını çizen Yılmaz, 160 -170 bin TL’ye gençleri ev sahibi yapmak istediklerini belirtti.

100 milyon dolarlık yatırımla hayata geçirdikleri Cadde 24 projesinde home office’lerin tamamının satıldığını belirten Ahmethan Yılmaz, dükkanların tanıtımının ise bu yıl Eylül- Ekim gibi yapılacağını söyledi.

Firma Bilgisi: 24 Gayrimenkul