24 Gayrimenkul yeni projeleri için ön talep topluyor

24 Gayrimenkul hayata geçirmeyi planladığı iki yeni projesi için ön talep toplamayı sürdürüyor. Halkalı 24 ve Atakent 24 projelerinde avantajlı fiyat ve ödeme koşulları hazırlandı.

24 Gayrimenkul yeni projeleri için ön talep topluyor

24 Gayrimenkul, lansmanına hazırlandığı iki yeni projesi için ön talep toplamayı sürdürüyor. Firma, Halkalı 24 ve Atakent 24 ismini taşıyacak projeler için uygun avantaj ve ödeme koşulları hazırladı. 

24 Gayrimenkul'den iki yeni proje
Merkezi lokasyonlarda geliştirdiği projelerle dikkat çeken 24 Gayrimenkul, Halkalı 24 ve Atakent 24 ismini taşıyacak olan iki yeni projesi için lansmana hazırlanıyor. Firma yeni projeleri için ön talep toplamayı da sürdürürken, müşterilerine uygun fiyat ve ödeme olanakları hazırladı. 

Nisan ayından lansman
Her ikisi de cadde üzerinde konumlanan Halkalı 24 ve Atakent 24 projelerinin lansmanının Nisan ayında yapılması planlanıyor. Projeler home-office seçenekleri ile büyük ilgi görürken, firma bünyesinde de 18 aya uzanan vade farksız taksit imkanı sunuluyor.

24 Gayrimenkul GYF'leri Cityscape'de tanıttı
Diğer taraftan 24-26 Mart tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilen Cityscape Turkey Fuarı'na katılan 24 Gayrimenkul, Gayrimenkul Yatırım Fon'larının tanıtımı yaptı. 24 GPY Yöneticileri, fuarların sektörün yeni enstrüanları olan gayrimenkul yatırım fonlarının tanıtımı açısından önemli fırsatlar yarattığını vurguladı. 24 GPY Yönetim Kurulu Başkanı AzizYeniay yaptığı açıklamada:

"Gayrimenkul sektörü ülkemiz için büyük önem arz ediyor. Yabancı yatırımcı nezdinde yüksek itibara sahip bir gayrimenkul sektörümüz var. Rakamlar da bunu bize gösteriyor. " dedi

Firma Bilgisi: 24 Gayrimenkul