24 Gayrimenkul'den sevgililere özel kampanya

24 Gayrimenkul Sevgililer Günü'ne özel olarak hazırladığı kampanyası ile İstasyon24 projesinden ev almak isteyenlere 0 peşinat ve 60 ay 0 faizden oluşan fırsat sunuyor.

24 Gayrimenkul'den sevgililere özel kampanya

14 Şubat Sevgililer Günü için geri sayım başlarken gayrimenkul firmaları da yeni kampanyalarının duyurularını yapmayı sürdürüyor. Gayrimenkul sektörünün önde gelen firmalarından 24 Gayrimenkul de, bu özel gün için bir kampanya başlattığı açıkladı. Kampanya kapsamında Halkalı Merkez istasyonunun yanı başında inşa edilen İstasyon24 projesinden ev almak isteyenlere 0 peşinat ve 60 ay 0 faizlik fırsatlar sunulacak.

İstasyon24 projesi
24 Gayrimenkul İstasyon24 projesinde yer alan 24 özel daire için özel bir kampanya hazırladı. 14 Şubat Sevgililer Günü'ne özel olarak hazırlanan kampanya, "sevginizi ifade etmek için 0 dan başlamanın tam zamanı" sloganı ile tanıtılıyor. Home Office konseptiyle hayata geçirilen İstasyon24 projesi, E-5 ve TEM karayollarının ortasında yer alıyor. Proje Marmaray metro hattının da yanı başında yükseliyor. 

İstasyon24 ne zaman teslim edilecek? Ayrıntılar için tıklayın...

Geliştirdiği projelerde, cadde yaşamıyla iç içelik prensibini benimseyen 24 Gayrimenkul, İstasyon24 projesinde de caddeye bakan dükkan ve alışveriş ile bütünleşme konseptiğini sürdürüyor. İstasyon24, Halkalı-Atakent bölgesinde konumlanıyor. 

Aralık 2016'da teslim
Aralık 2016 tarihinde teslimlerine başlanması planlanan İstasyon24 projesi 98 adet konut ve ofisten oluşuyor. Toplam arazisi 3 bin 822 metrekare genişliğinde olan İstasyon24'de satılık dairelerin büyüklükleri ise 58 ile 119 metrekare arasında değişiyor. 

330 bin TL'den başlayan fiyatlarla
İstasyon24 projesinden ev sahibi olmak isteyenlere yönelik olarak da uygun ödeme seçenekleri geliştiriliyor. Projede fiyatların 330 bin TL'den başlayacağı tahmin ediliyor. Projede, kafe, restoran, kapalı otopark gibi imkanlar da yer alıyor. 

 

 

Firma Bilgisi: 24 Gayrimenkul
Proje Bilgisi: Istasyon 24