3 bin TL taksitle rezidans fırsatı Propa İnşaat'tan

Propa İnşaat, Kartal'da hayata geçirdiği Aura Residence'de yer alan son 6 daire için özel ödeme planları hazırladı. Yeni kampanya ile birlikte ayda 3 bin TL'lik taksitlerle rezidans daire sahibi olma fırsatı sunuluyor.

3 bin TL taksitle rezidans fırsatı Propa İnşaat'tan

Propa İnşaat, Anadolu Yakası'nın en hızlı değerlenen lokasyonlarından biri olarak dikkat çeken Kartal'da inşa ettiği Aura Residence'nin son 6 dairesi için özel ödeme planları hazırladı. Türk Ekonomi Bankası'nın işbirligiyle gerçekleştirilen yeni kampanya kapsamında residanslara 3 bin TL'den başlayan fiyatlarla sahip olma olanağı sunuluyor.

Aura Residence'ye büyük ilgil
Kampanya ve proje hakkında bilgi aktaran Propa İnşaat Yönetim kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Can Reşit Özçiçek, projeye yatırımcıdan büyük bir ilgi geldiğini belirterek:

"Sahip olduğu özelliklerle bölgeye yeni bir soluk getiren projemizde son altı adet 2+1 rezidans için özel bir kampanyayı hayata geçiriyoruz. Türk Ekonomi Bankası iş birliği ile gerçekleştirdiğimiz kredi kampanyası sayesinde daire sahipleri zorlanmadan ödemelerini yapabilecekler..." ifadelerini kullandı. 

3 bin TL taksitle rezidans fırsatı Propa İnşaat'tan

Aura Residence kampanyası
Propa İnşaat tarafından başlatılan kampanyada "hemen teslim hemen tapu" güvencesi sunuluyor. Projede daire fiyatları 410.000 TL'den başlıyor ve hiçbir kredi masrafı bulunmuyor. Projede 300.000 TL'lik konut kredisi için 12-120 ay arası vadeye yüzde 0.99 faizli ve artan ivmeli taksitli ödeme seçenekleri hazırlandı. Projede yer alan dairelere ayda 3.000 TL'den başlayan taksitlerle sahip olma imkanı sunuluyor. 

Aura Residence nerede?
Kartal Adliyesi'ne yürüme mesafesinde yer alan Aura Residence, Kartal-Kadıköy metro durağının yanı başında yükseliyor. Sabiha Gökçen Havalimanı'na 15 dakika mesafede yer alan proje ayrıca Kartal, Pendik, Maltepe denizyolu ulaşım noktalarına da oldukça yakın bir lokasyonda yer alıyor. 
 

Firma Bilgisi: Propa Inşaat
Proje Bilgisi: Aura Residence