3. Havalimanı İnanlar Zekeriyaköy projelerine değer katıyor

İnanlar Zekeriyaköy projeleri 3. havalimanıyla birlikte gün geçtikçe değerleniyor

3. Havalimanı İnanlar Zekeriyaköy projelerine değer katıyor

26 Mart 2014 / Emlakwebtv
Tamamlandığında dünyanın en büyük havalimanı olacak İstanbul’un yeni havalimanı, Zekeriyaköy’ ü tüm dünya ile buluşturarak bölgenin değerine değer katıyor. Şehre sadece 25 dakika uzaklıkta bulunacak havalimanı, yıllık 150 milyon yolcu kapasitesi ile Zekeriyaköy ismini tüm dünyaya tanıtacak, bölgeyi adeta İstanbul’un giriş kapısı haline getirecek. Birbirinden özel projelerle bölgede yerini çoktan alan İnanlar, 3. havalimanı ve 3. köprü ile değerini yükselten Zekeriyaköy’ de kazançlı yatırım için ayrıcalıklı seçenekler sunuyor.

Uzman yatırımcılar ve şehir planlamacılarının yıllardır dikkat çektiği Zekeriyaköy; 3. köprü, 3. havalimanı ve yeni yapılan yol ve tünellerle bugünlerde İstanbul’un yeni çekim merkezi haline geldi. Daha kazançlı, daha prestijli ve ulaşımı daha kolay Zekeriyaköy, İstanbul’da yatırımın en yeni trendi. Bu gelişim, bölgedeki gayrimenkul bedellerinde de önemli artış yaratması bekleniyor. İmara açık arsaların nadir bulunduğu bölgede, İnanlar’ın seçkin projeleri, erken adım atıp, yatırım kararlarını Zekeriyaköy’den yana kullanmak isteyenler için ideal seçenekler sunuyor.

Terrace Plus projesi, futuristik çizgileri ve modern mimarisi ile geleceğin yaşamını bugünden hissettiriyor. Villa anlayışına yepyeni bir yorum getiren proje, teknoloji ve doğanın benzersiz uyumunu İstanbul’un daha önce hiç tatmadığı bir estetik anlayışı ile bir araya getiriyor. Sadece 54 seçkin villaya sahip Terrace Plus dünyasında yer almak ayrıcalık olarak tanımlanıyor. Terrace Vadi farklı özellikleriyle villa yaşamının kalıplarının dışına çıkan, yenilikçi bir proje. 1+1’den 4+1’e değişen villa ve daire seçeneklerine sahip Terrace Vadi, İstanbul’un en butik villa yaşamının adresi. 20 bahçe, 20 çatı dubleksi ve 31 tripleks villa ile toplamda 71 seçkin yaşam alanından oluşan Terrace Vadi’de Zekeriyaköy’ün keyifli imkanlarına kolayca ulaşmak, sayısız ayrıcalıklarla hayatı bir tatil gibi yaşamak mümkün.

Doğadan ilham alınarak tasarlanan Terrace Doğa, İnanlar’ın ünlü Terrace konseptine özgü estetik çizgileri ve ayrıcalıkları, doğadan gelen huzur ve sağlıkla birleştiriyor. 36 seçkin villadan oluşan Terrace Doğa’da yaşam bu bahar başlıyor.

Tüm projeler ile ilgili bilgi almak, özel sunum ve detaylı bilgi için İnanlar merkez satış ofisini 09:00-19:00 saatleri arası ziyaret edebilir ve 444 2 002 no’lu telefondan arayabilirsiniz.

İnanlar Merkez Tanıtım Ofisi: 444 2 002 Hakkı Yeten Cad. No:11 Terrace Fulya/Şişli /İstanbul
www.inanlarinsaat.com.tr - www.facebook.com/inanlarkurumsal

Proje Bilgisi: 3. Havalimanı