3. Köprü Yandex.Navigasyon'da

Türkiye'de milyonlarca sürücünün tercih ettiği Yandex.Navigasyon, Yavuz Sultan selim Köprüsü ve Kuzey Çevre Otoyolu'nu haritasına dahil etti.

3. Köprü Yandex.Navigasyon'da

Türkiye'de milyonlarca sürücü tarafından tercih edilen Yandex.Navigasyon, harita güncellemesini sürdürüyor. Yeni eklenen yol, yapılan köprü ve geçitleri kısa sürede haritasına dahil eden ve  Yandex.Navigasyon, Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve Kuzey Çevre Otoyolu’nu da haritasına ekledi. Osmangazi Köprüsü de açıldığı ilk gün Yandex.Navigasyon'a eklenmişti. 

Yavuz Sultan Selim Köprüsü Yandex.Navigasyon'da
Yandex.Navigasyon, kullanıcı deneyimini üst  düzeyde tutmak için yollarda yapılan değişiklikleri hızlı bir şekilde haritasına ekliyor. Uygulama, İstanbul Boğazı’nda inşa edilen üçüncü köprü olan Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nü ve köprünün dahil olduğu güzergah Kuzey Çevre Otoyolu’nu kullanıma açıldığı ilk günden itibaren haritasına ekledi.

Ülkemizde gerçek zamanlı trafik bilgisi sunan ilk navigasyon uygulaması olan Yandex.Navigasyon, kullanıcılara trafik durumuna göre en uygun rota alternatiflerini sunarak trafikte geçirilen süreyi azaltıyor. Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve Kuzey Çevre Otoyolu da  açılıştan itibaren Yandex.Navigasyon’un rota alternatifleri içinde yer alacak.

Yavuz Sultan Selim Köprüsü
İstanbul Boğazı'nın 3. Köprüsü olan Yavuz Sultan Selim, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı katıldığı bir törenle 26 Ağustos'ta açıldı. Açılış sırasında  çok sayıda uluslararası bürokrat da hazır bulundu.