36’ncı Yapı Fuarı için geri sayım başladı

36. Yapı Fuarı-Turkeybuild İstanbul, Yapı-Endüstri Merkezi (YEM) tarafından 24 - 28 Nisan 2013 tarihlerinde TÜYAP’ta düzenleniyor

36’ncı Yapı Fuarı için geri sayım başladı

29 Mart 2013 / emlakwebtv
Yapı-Endüstri Merkezi (YEM) tarafından düzenlenen 36. Yapı Fuarı-Turkeybuild İstanbul, 81 bin metrekarelik 12 salon ve açık alanında, bin 150 katılımcı firmanın ürün ve hizmetlerini 110 bini aşkın ziyaretçi ile buluşturacak.

24 - 28 Nisan 2013 tarihleri arasında düzenlenecek olan bölgenin en büyük ve kapsamlı yapı malzemeleri ve teknolojileri fuarı  TÜYAP’ta düzenlenecek ve en son yenilik ve teknolojileri barındıran ürün çeşitliliği, uluslararası etkinlikleri ve yarattığı iş fırsatları ile bu yıl da sektörün zirvesi olacak.

36. Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul 2013'de Konuk Ülke Azerbaycan
YAPI FUARI - TURKEYBUILD İSTANBUL, bu yıl Konuk Ülke Azerbaycan Projesi ile yüzünü bölgenin parlayan ekonomilerinden ve inşaat sektörü için güçlü bir potansiyel sunan Azerbaycan'a dönüyor. "Konuk Ülke Azerbaycan Projesi" kapsamında fuar öncesinde ve sırasında düzenlenecek etkinliklerle olası işbirlikleri ve ticari ilişkiler için iki ülkenin sunduğu fırsatlar değerlendirilecek. Türk yapı malzemesi üreticisi için Azerbaycan’daki iş ve yatırım fırsatları gündeme taşınacak.
YAPI FUARI - TURKEYBUILD İSTANBUL kapsamında düzenlenen Konuk Ülke projeleri ülke odaklı yeni işbirlikleri ve etkin stratejilerin oluşturulmasına, böylelikle Türkiye yapı sektörünün uluslararası alandaki etkinliğinin artırılmasına destek olmayı amaçlıyor.

Yapı-Endüstri Merkezi tarafından 1991 yılından bu yana düzenlenen ve Türk yapı sektörünün yılın en iyi malzemesini belirleyen "Altın Çekül Yapı Ürün Ödülü" Yapı Fuarı-Turkeybuild İstanbul açılış töreninde sahiplerini bulacak.

Yapı Fuarı-Turkeybuild geleneksel "Altın Mıknatıs" stand tasarım  ödülleri de fuar sırasında sahiplerini bulacak.