3S Kale Avcılar Projesi!

3S Kale Gayrimenkul güvenvesi ile hayat bulan 3S Kale Avcılar projesi sonbaharda satışa çıkarılacak

3S Kale Avcılar Projesi!

3S Kale Gayrimenkul güvenvesi ile hayat bulan 3S Kale Avcılar projesi sonbaharda satışa çıkarılacak. 2016 yılı içerisinde satışa çıkacak olan 3S Kale Holding'in yeni projesi olan proje Avcılar'da yer alıyor. 

İstanbul Üniversitesi Avcılar Yerleşkesi'nin arkasında ulaşım ana akslarında oldukça yakın bir bölgede hayata geçirilecek olan proje 350 milyon yatırım değerine sahip. Konutların yanı sıra ticari ünitelerinde yer aldığı 3S Kale Avcılar Firüzköy Bulvarı üzerinde göl ve deniz manzarasına hakim bir konumda yer alıyor. Avcılar metrobüs durağına ise 800 metre mesafede yükselecek. 

3S Kale Avcılar fiyatları, daire büyüklükleri, teslim tarihi ve ödeme seçenekleri henüz açıklanmadı. 28 bin metrekare arsa alanı üzerinde kurulan proje 72 bin metrekare satılabilir alana sahip. 3S Kale Avcılar projesinde aynı zamanda 523 adet daire ve 12 bin metrekare mağaza alanı yer alacak. Beylikdüzü'nde hayat bulan Kale Kent projesi ile dikkat çeken 3S Kale Holding, her yıl iki yeni gayrimenkul projesi geliştirmeyi hedefliyor. 3S Kale Avcılar projesi ile ilgili detayların önümüzdeki günlerde açıklanması bekleniyor. 

Firma Bilgisi: 3s Kale Gayrimenkul Geliştirme Ve Yatırım A.ş.
Proje Bilgisi: 3S Kale Avcılar