3S Kale Avcılar sonbaharda satışa çıkıyor

3S Kale Holding'in Avcılar'da hayata geçireceği projesi 3S Kale Avcılar sonbaharda satışa çıkıyor

3S Kale Avcılar sonbaharda satışa çıkıyor

3S Kale Holding'in Avcılar'da hayata geçireceği projesi 3S Kale Avcılar sonbaharda satışa çıkıyor. İstanbul Üniversitesi Avcılar yerleşkesinin arkasında yer alan proje ulaşım ana akslarına yakın bir bölgede konumlanıyor. 

350 milyon TL yatırım değerine sahip olan projede konutların yanı sıra ticari üniteler de yer alıyor. Firüzköy Bulvarı üzerinde göl ve deniz manzarasına hakim olan 3S Kale Avcılar projesi metrobüs durağına 800 metre mesafede yer alıyor. 

3S Kale Avcılar fiyatları, daire büyüklükleri, teslim tarihi ve ödeme seçenekleri henüz belirlenmedi. Projenin satışlarının ise sonbaharda başlaması bekleniyor. 

28 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde kurulan 3S Kale Avcılar'da 12 bin metrekare mağaza alanı yer alacak. Projenin özellikleri arasında ise güvenlik, kameralı güvenlik ve kapalı otopark olacak. 

Beylikdüzü'nde hayata geçirdiği Kale Kent projesiyle dikkatleri üzerine toplayan 3S Kale Holding, her yıl yeni bir gayrimenkul projesi geliştirmeyi hedefliyor. 

3S Kale Avcılar nerede? 

Avcılar'da İstanbul Üniversitesi'nin arkasında yükselecek olan 3S Kale Avcılar projesi göl ve deniz manzarasına sahip. Ulaşım akslarına yakınlığı ile dikkat çeken proje, Avcılar metrobüs durağına 800 metre mesafede yer alıyor. 3S Kale Holding imzası taşıyan 3S Kale Avcılar projesinde konut tiplerinin, fiyatları, daire büyüklüklerinin ve teslim tarihinin ise sonbaharda açıklanması bekleniyor. 

Firma Bilgisi: 3S Kale Holding
Proje Bilgisi: 3S Kale Avcılar