3.Tünel Yapım Teknolojileri ve Ekipmanları Fuarı 1 Eylül'de başlıyor

Demos Fuarcılık tarafından organize edilen ve TÜNELDER tarafından desteklenen 3. Tunnel Expo Turkey, 1-4 Eylül 2016 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi'nde yapılacak

3.Tünel Yapım Teknolojileri ve Ekipmanları Fuarı 1 Eylül'de başlıyor

Demos Fuarcılık tarafından organize edilen ve TÜNELDER tarafından desteklenen 3. Tunnel Expo Turkey, 1-4 Eylül 2016 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi'nde yapılacak. 

3.Tunnel Expo Turkey, yurt içi ve yurt dışından sektörün öncü firmalarını bir araya getiriyor. Her geçen gün daha büyük ihalelerin açıldığı, milyar Euro’luk yatırımların yapıldığı ulaşım alanında, karayolları için büyük öneme sahip tünel yapımında faaliyet gösteren firmalar, fuara büyük ilgi gösteriyorlar.

3.Tünel Yapım Teknolojileri ve Ekipmanları Fuarı 1 Eylül'de başlıyor

Büyük İhaleler Öncesi Firmalar Görücüye Çıkıyor

Ulaşım, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı’nın açıkladığı ihaleler ve Karayolları Genel Müdürlüğü’nün planları öncülüğünde 2016 ve 2017 yıllarında Türkiye’nin dört bir yanında, karayolu ve metro tünel ihaleleri açıklanmış durumda. Tünelcilik sektöründe büyük atılımların beklendiği önümüzdeki dönemde, fuara katılan firmalar, bu inşaatlarda kullanılacak araç ve ekipmanları Tunnel Expo’da sergileyecekler.

3.Tünel Yapım Teknolojileri ve Ekipmanları Fuarı 1 Eylül'de başlıyor

3 Katlı Büyük İstanbul Tüneli İçin Geri Sayım Başladı

Yapımı tamamlandığında sadece İstanbul’un değil, Avrupa’nın da en büyük tünellerinden olacak olan 3 Katlı Büyük İstanbul Tüneli, 30 Milyon TL’lik yapım bedeliyle sektöre büyük ivme kazandıracak. Tekliflerin alındığı projenin, 2017 yılı sonuna kadar mühendislik etütlerinin tamamlanması bekleniyor. Fuarda, bu dev projenin yanı sıra, ihale aşaması tamamlanan ve yapımına başlanan bir çok metro tüneli için gerekli ekipman sağlayan şirketler, ürünlerini sergileyecekler.

Ziyaretçiler tarafından şimdiden büyük ilgi gören ve 4 gün boyunca sürecek olan, sektörün önemli firmalarını bir araya getiren büyük organizasyonda, bu yıl ayrıca Sanat Yapıları, Karayolu – Köprü – Viyadük Yapımı ile Asfalt Yapım Teknolojileri konuları da eklenmiştir. Fuarda ilk gün, katılımcı firmalardan temsilciler, sektörle ilgili konferanslarda verecektir. Fuar, Atatürk Havaalanı karşısında yer alan İstanbul Fuar Merkezi 9.Salonda organize edilecektir.