4 BİN KONUTLUK PROJEDE SATIŞLAR SÜRÜYOR

KİPTAŞ’ın Bahçeşehir’de hayata geçirdiği 4 bin konutluk projesi Vaditepe Bahçeşehir’de 302 bin 125 TL’den başlayan fiyatlarla satışlar devam ediyor. Projenin örnek dairesi de ziyarete açıldı

4 BİN KONUTLUK PROJEDE SATIŞLAR SÜRÜYOR

KİPTAŞ, en yeni projesi “Vaditepe Bahçeşehir” de avantajlı fiyatlar sunuyor. Yapım çalışmalarının devam ettiği projede örnek daire de ziyarete açıldı. Geçtiğimiz yıl Ekim ayında satışa sunulan projede dairelerin büyük çoğunluğu sahiplerini bulurken, kalan son daireler de 302 bin 125 TL’den başlayan fiyatlarla satışta. Vaditepe Bahçeşehir’de teslimlerinse 2015’in Eylül ayında gerçekleştirilmesi planlanıyor.

Vaditepe’de ödeme

Vaditepe Bahçeşehir’de 48 aya kadar vade farksız ödeme imkânı sunuluyor. Ayrıca projeden daire sahibi olmak isteyenler yüzde 25 peşinat, 120 aya kadar anlaşmalı bankalar aracılığıyla, uygun faiz oranlarıyla konut kredisi kullanabiliyor. Az katlı ve yüksek katlı blokların yer aldığı projede 2+1’den 5+2’ye kadar çeşitli daire seçenekleri yer alıyor.

Projede 25 bin metrekarelik ticari alanın yanı sıra; kapalı yüzme havuzu, fitnesscenter, sauna, Türk Hamamı, açık spor alanları, yürüyüş yolları, çocuk oyun parkları, yeşil alanları gibi sosyal donatı alanları bulunuyor. TEM Otoyolu’na 1 km mesafede konumlandırılan Vaditepe Bahçeşehir, inşası devam eden 3. Havalimanı’na yakınlığıyla da dikkat çekiyor.