40. yıl şerefine kampanya

Sinpaş Yapı’nın “Türkiye için ev almanın tam zamanı” sloganıyla başlattığı 40. yıl kampanyası, call center aramalarından, satış ofisi ziyaretlerine kadar yoğun bir ilgiyle karşılandı.

40. yıl şerefine kampanya

Sinpaş Yapı’nın “Türkiye için ev almanın tam zamanı” sloganıyla başlattığı 40. yıl kampanyası, call center aramalarından, satış ofisi ziyaretlerine kadar yoğun bir ilgiyle karşılandı. Sinpaş’ın “40. yılında 40 yılın fırsatını” sunarak vade farksız 80 ay ödeme kolaylığı sunduğu kampanyası da yüksek talep görüyor.

Ankara’daki Altınoran, İstanbul Sancaktepe’deki Köyceğiz ve Liva ile Denizli’de yeni satışa sunulan AquaCity Denizli projeleri için özel kampanya koşullarını duyuran Sinpaş’ın geçtiğimiz hafta sonu bu duyuruyu yapmasıyla birlikte tüm projelerin satış ofisleri de ziyaretçi akınına uğradı.

Her hesaba uygun ödeme planı

40.yılın şerefine Sinpaş tarihinde  ilk kez vade farksız 80 ay vade fırsatı sunuyor. Bu ödeme planına göre; 0 peşin / 40 ay vade, yüzde 20 peşin / 50 ay vade, yüzde 30 peşin / 60 ay vade, yüzde 40 peşin / 70 ay vade ve yüzde 50 peşin / 80 ay vade ile konut sahibi olmak mümkün.