4000 kişi noktaları Volkswagen Arena'da birleştirecek

Türkiye'nin en büyük TEDX etkinliği, 21 Kasım'da Volkswagen Arena'da düzenlenecek. "Noktaları Birleştirmek" temasıyla gerçekleştirilecek olan TEDX İstanbul'a 4000 ziyaretçi bekleniyor

4000 kişi noktaları Volkswagen Arena'da birleştirecek

21 Kasım'da Volkswagen Arena, Türkiye'nin en büyük TEDX etkinliği TEDX İstanbul'a sahne olacak. "Noktaları Birleştirmek" temasının işleneceği etkinliğe 4000 ziyaretçinin katılması bekleniyor. Organizasyon kapsamında, ziyaretçiler, iş dünyası ve medya temsilcilerinin yanı sıra yazar ve fikir önderlerinden oluşan konuşmacılarla buluşma şansı bulacak.

4000 kişi noktaları Volkswagen Arena'da birleştirecek

TEDX İstanbul'a kimler katılacak?
Geçtiğimiz 19 Mayıs'da "Yeniden Keşfet/Re-İnvent temasıyla gerçekleştirilen ve 2 binin üzerinde izleyici ağırlayan TEDxİstanbul bu yıl "Noktaları Birleştirmek/Connecting The Dots" temasına sahne olacak. Etkinliğe konuşmacı olarak katılacak isimler arasında Judith Liberman, Cem Topçuoğlu, Şahin Tulga, caz sanatçısı Karsu ve Davranış Bilimci Emre Soyer de bulunuyor. 

Etkinlik biletlerine Biletix'den ulaşmak mümkün.

4000 kişi noktaları Volkswagen Arena'da birleştirecek

TEDxIstanbul hakkında
TED benzeri deneyimi yere ve bağımsız olarak gerçekleştirmek amacıyla düzenlenen TEDx konuşmaları bu zamana det 4 milyarın üzerinde kişi tarafından izlendi. İlki Toleransın Sınırları temasıyla 2010 yılında gerçekleştirilen TEDxIstanbul, ikinci kez Kadınların Artan Gücü temasını işledi. Etkinliğin üçüncü ayağında "Geleceğin Umudu Gençlik" teması işlenirken dördüncü etkinlikte "Momentum" teması konuşuldu. 2015 yılında 2 binin üzerinde kişinin rekor katılımıyla gerçekleştirilen 2015 tarihli etkinlikte ise "Yeniden Keşfet" teması işlenmişti.