42 Maslak, emlak yatırımında büyük fırsatlar sunuyor

İstanbul’un merkezindeki Maslak’ın en önemli ve prestijli projesi 42 Maslak; Rezidans, Shops & Art, Yatay ve Multi Ofisler ve Otel olmak üzere 5 farklı yaşam alanını bir araya getiriyor

42 Maslak, emlak yatırımında büyük fırsatlar sunuyor

04 Temmuz 2013 / emlakwebtv
Bay İnşaat 42 Maslak projesinde şimdi, Türkiye'nin köklü finans kurumu İş Bankası iş birliğinde % 25 peşin ve kalanı 36 aya dek vadede % 0 faiz avantajı içeren özel finansman olanağı sunuluyor.

İş adamlarına kısa dönemli rezidans+ofis kiralama olanağı sağlanıyor
Bunun yanı sıra, Türkiye’de ilk olma özelliğine sahip rezidans+ofis bir arada konseptli Multi-Office’lerde, “Extended Stay” isimli işletme modeli de opsiyon olarak sunuluyor. İş adamlarına kısa dönemli rezidans+ofis kiralama olanağı sağlanıyor. Bu model sayesinde yatırımın geri dönüşü 8-10 sene gibi çok avantajlı bir sürece düşüyor.

Bay İnşaat, hukuki yaptırımların tamamı yerine getirilmiş şekilde teslim ediyor
Bay İnşaat – 42 Maslak, yatırımcılara ve mülk sahiplerine hukuki yaptırımların tamamı yerine getirilmiş ve iskanları alınmış şekilde teslim ediliyor. İnşaat’ın bitmesine bir sene kalmasına rağmen Nisan 2013’te 42 Maslak’taki 2. ve 3. blok yatay ofislerin iskanları alındı ve anahtar teslimleri yapılmaya başlandı. Teslimlerin bu şartlarda ve zamanında yapılmasının yatırımın geri dönüşüne katkısı oluyor.

Özmandıracı: “42 Maslak’ta iş adamlarına üst düzey concierge ve toplantı organizasyon hizmeti verilebiliyor.”
Son dönemde en çok talep gören kampanyalar hakkında bilgi veren Bay İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Erol Özmandıracı şunları söyledi: “42 Maslak’ta en çok talep ve ilgiyi rezidans + ofisten oluşan Multi–Office konsepti görüyor. 42 Maslak’ta 91 adet bulunan ve 76 ile 188 metrekare arasında değişen Multi - Office’ler, A++ ofis işletme standart niteliğindeki “Extended Stay” işletme modeliyle satılıyor. Yatırımına hızlı geri dönüş almak isteyenleri hedefleyen “Extended Stay” işletme modeli ile otel yönetim şirketine yetki verilmesi ardından, haftalık ya da aylık kısa periyodlarda üst düzey Türk veya yabancı iş adamlarına rezidans+ofisleri bir arada kiralama imkânı sunuluyor. İş adamlarını otel ve kısa dönem A+ ofisi ayrı ayrı kiralama sıkıntısından kurtarıyor. Ayrıca 42 Maslak’ın önemli bir avantajı olan 1600 metrekarelik Business Club sayesinde iş adamlarına üst düzey concierge ve toplantı organizasyon hizmeti verilebiliyor.”

42 Maslak hakkında detaylı bilgi için: www.42maslak.com

 

Proje Bilgisi: 42 Maslak