42 Maslak Gösteri Merkezi 2015'te hazır

BAY İnşaat tarafından 42 Maslak projesi kapsamında hayata geçirilecek 42 Maslak Gösteri Merkezi için geri sayım başladı

42 Maslak Gösteri Merkezi 2015'te hazır

28 Mayıs 2014/Emlakwebtv
42 Maslak projesi kapsamında hayata geçirilecek 42 Maslak Gösteri Merkezi, 2015 yılında hayata geçecek. 42 Maslak projesinin ev sahipliği yaptığı, cemiyet ve iş dünyasının önde gelen isimlerini buluşturan etkinlikte konuşan Bay İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Erol Özmandıracı: "Bay İnşaat olarak sanat ile dolu yaşamı simgeleyen projemiz kapsamında 42 Maslak Gösteri Merkezi'ni, 2015 yılı içerisinde hayata geçireceğiz." dedi.

Etkinlik sırasında dünyaca ünlü senfoni topluluğu Viyana Oda Orkestrasına  çalışmaları devam eden 42 Maslak Gösteri Merkezi'ni gezdirme şansı bulan Özmandıracı, topluluğun 500 kişilik oturma düzenli kapasiteye sahip projeyi büyük beğeni ile karşıladıklarını söyledi. Özmandıracı: "Sanat hayatına böyle bir merkezi kısa süre içerisinde kazandırıyor olmak bizim için büyük mutluluk ve gurur kaynağı." dedi.

Geceye katılan isimler arasında; Kerimcan Güleryüz, Enis Turan Erdoğan, Esra Kaktüs, Yavuz Mermerci, Gonca Karakaş, Zeynep Toros, Zeki Kadirbeyoğlu, İzim-Murat Tuncer de yer aldı.

Proje Bilgisi: 42 Maslak