42 Maslak’ta sanatın yüzü Tuğçe Kazaz

Sanat konsepti ile hazırlanan 42 Maslak Projesi’nin Sanat Sosyal Sorumluluk Projeleri’nin yüzü Tuğçe Kazaz oldu

22 Mayıs 2012
Bay İnşaat tarafından İstanbul Maslak’ta inşa edilen 42 Maslak projesi, düzenlediği sanat etkinlikleriyle ödüle doymuyor. Projede çalışan tasarım iş makineleri MediaCat Out of Home Awards’ın En İyi Araç Giydirme kategorisinde birinci oldu. Ayrıca proje En İyi Ortam Uygulaması kategorisinde başarı belgesi ve En İyi Açıkhava Reklamı kategorisinde de büyük ödüle değer görüldü.
Sanatla iç içe olan Tuğçe Kazaz’ın 42 Maslak Sanat Sosyal Sorumluluk Projeleri’nde yer alacağını belirten Bay İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Erol Özmandıracı “Sanat projenin ana konsepti. Bu nedenle her aşamasında, her çalışmasında sanat olacak. Doğru yolda olduğumuzu aldığımız ödüllerle birlikte bir kez daha anladık. İçinde sanat olan her projede yer almayı isteyen Tuğçe Kazaz da sosyal sorumluluk projelerimizin yüzü olacak. Sanatı yaşatan çalışmalarımızla sektörde ses getirmeye devam edeceğiz” dedi.
“Yaşam başlı başına sanattır” konseptinden hayat bulan ve sanatı her adımında bulundurmayı hedefleyen 42 Maslak projesinin şantiyesinde objektifler karşısına geçen Tuğçe Kazaz, ödül alan reklamlardaki iş makineleri ile 70 metreye çıkarak poz vermişti.

Proje Bilgisi: 42 Maslak