42 Maslak’tan ‘Multi Office’ açılımı

42 Maslak, Muti Office ve Extended stay konseptleriyle yatırımcıların odak noktası olma amacında

10 Ağustos 2012 / emlakwebtv

Bay İnşaat’ın sanat konseptiyle hayata geçirdiği 42 Maslak projesi 59 bin metrekarelik ofis alanıyla yatırımcıların gözdesi olmayı hedefliyor. 76 ile 188 metrekare arasında değişen ofis büyüklüklerine sahip proje, ‘Multi Office’ anlayışıyla, kısa ve orta vadeli konaklamalarda hem ofis servisi hem de rezidans hizmeti veriyor. ‘Multi Office’ler 42 Maslak projesi içinde kendine ait VIP Lobi girişi, concierge ve sekreterya servisleri, full concierge otomasyonu, akıllı ofis teknolojisi, toplantı odaları, fitness salonu ve çamaşır odası ile A++ Ofis standardı sunuyor. VIP Rezidans donanımlarına sahip olan ‘Multi Office’lerde ayrıca otopark, vale parking, ve bellboy gibi özel hizmetler de bulunuyor.
Bu konsepte Türkiye’de ilk olma özelliğine sahip “Extended Stay” isimli yatırım modelini de ekleyen Bay İnşaat, ticari tapulu, küçük metrekareli ‘Multi Office’leri yatırımcılar için ideal bir fırsata dönüştürmeyi hedefliyor. 

Ofis sokağı ideal çalışma ortamı sunuyor
‘Multi Office’ sahiplerine sunulan ayrıcalıklardan bir diğeri ise  ‘Artful Living’ konseptiyle tasarlanan proje içerisinde yer alan 32 bin metrekarelik Shops&Art adını taşıyan yaşam alanı olacak. Tasarım mağaza, yeme-içme, sanat galerileri, gösteri merkezi ve eğlence alanlarını bünyesinde bulunduran Shops&Art’ın yanı sıra projede dikkat çeken detaylar arasındaki ‘Ofis Sokağı’da ‘Multi Office’ sahiplerine açık olacak. Yeşil bir bahçe ve gölet alanları ile standart çalışma düzenindeki ezberleri bozan Ofis Sokağı’nda alışveriş merkezinin koridorları ve kendi sütunları dahil ayrı ayrı sergilerin yapılabileceği, gösteri alanlarının bulunduğu açık hava ve kapalı yerler bulunacak. Bu ofislerin sakinleri açık sergi alanlarının arasından geçerek, sokak müzisyenlerini dinleyebilecek ve iş yaşamının stresini azaltabilecek.

Proje Bilgisi: 42 Maslak