5 ada 1 salonu al 1 yıl sonra öde

Maltepe Nish Adalar’da başlatılan kampanya kapsamında, yüzde 1 peşinatla ve fark ödemeden taksitleri 1 yıl erteleme fırsatı sunuluyor

5 ada 1 salonu al 1 yıl sonra öde

28 Kasım 2012 / emlakwebtv
Yalova’dan Sarayburnu’na uzanan, İstanbul ve Adalar manzarası ile Maltepe Süreyyapaşa’da yükselen Nish Adalar’da yeni bir kampanya başlatıldı. Yüzde 1 peşinatla taksitlerin 1 yıl sonra ödemeye başlandığı kampanya kapsamında taksit erteleme imkânı sunan bankalar, ötelemeden dolayı taksitlere herhangi bir maliyet yansıtmıyor. Hemen teslim dairelerin de satışta olduğu projede, teslime ve oturmaya hazır daireler sadece yüzde 25 peşinat ile 12 ay taksitlerin ötelenebildiği banka kredisi ile sahiplerini buluyor.

Taksit ertelemede ek ödeme yok
Süreyyapaşa’nın en yüksek kesiminde bulunan projede toplam 2 bin 300 konut yer alıyor. 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 seçeneklerin sunulduğu projede dairelerin büyüklükleri 83 ile 207 metrekare arasında farklılık gösteriyor.
Nish Adalar projesinde 60 aya kadar yüzde 0,84, 120 aya kadar yüzde 0,85 faiz oralarıyla kredi kullanılabiliyor. Öteleme kampanyasından faydalananlar da bu oranlara ek olarak herhangi bir ödeme yapmıyor. Alternatif ödeme planlarının sunulduğu Nish Adalar’da fiyatlar ise 206 bin 817 TL’den başlıyor. İlk iki etap teslimleri başlayan projede üçüncü etap teslimleri Aralık’ta, son etap teslimleri de Mart 2013’te yapılacak.

Ulaşım açısından da avantajlı bir konumda yer alan Nish Adalar E-5 karayoluna 2,5 km, sahil yoluna 4 km, Bostancı İDO iskelesine 7 km mesafede yer alarak ulaşım açısından da büyük avantajlar sağlıyor. Proje hakkında detaylı bilgi almak için www.nishadalar.com adresine tıklayabilirsiniz.