5 bin TL'ye sınırsız konfor

sahibinden.com Projeler'in verilerine göre, İstanbul'da bulunan rezidans sayısı 204. Rezidanslarda metrekare fiyatları ise ortalama 5 bin TL

5 bin TL'ye sınırsız konfor

27 Ağustos 2012
Sundukları kaliteli hizmetler ve sosyal olanaklarla öne çıkan rezidans projelerinden 204 adetine İstanbul ev sahipliği yapıyor. Rezidansların İstanbul'da en çok yer aldığı ilçeler ise Esenyurt, Beylikdüzü, Ataşehir ve Pendik olarak sıralanırken, metrekare fiyatları ise ortalama 5 bin TL'ye ulaşıyor.
sahibinden.com'dan yapılan açıklamaya göre, sakinlerine sundukları kaliteli hizmetler, sosyal olanaklar ve yüksek güvenlik standartları ile geleneksel konut projelerinden sıyrılan rezidanslara ilgi günden güne artıyor. Spor salonları, alışveriş merkezleri, restoranların da projenin içinde bulunduğu rezidansların tercih edilmelerinde bu faktörler önemli rol oynuyor. Sekreterlik ve resepsiyon hizmetinden günlük temizlik ve kuru temizlemeye, çamaşırhaneden alışveriş servisi ve teknik bakım servis hizmetlerine kadar oldukça geniş bir hizmet yelpazesine sahip bulunan rezidanslar, yüksek gelirliler için konforlu yaşam alanları sunuyor.
Genellikle Amerikan mutfaklı olarak projelendirilen rezidanslarda beyaz eşyaların tamamı da hazır olarak sunuluyor. Ayrıca, vale parking, özel şoför, yemek servisi, ütü, yıkama, terzi hizmetleri, araç yıkama, sosyal tesis, içme suyu servis, ofis ve sekretarya, parti ve organizasyon hizmetlerinin verildiği rezidanslar da bulunuyor.