5 Farklı Ödeme Seçeneği Bizimtepe Aydos'da!

İstanbul Anadolu Yakasında, Halk GYO ve Vakıf GYO ortaklığı ile 98 bin 127 metrekarelik alan üzerinde inşa edilen Bizimtepe Aydos ödemelerinde yüzde 15 indirim imkanı bulunuyor

5 Farklı Ödeme Seçeneği Bizimtepe Aydos'da!

Bizimtepe Aydos projesi 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinden meydana geliyor. Bizimtepe Aydos projesi Halk GYO ve Vakıf GYO ortaklığı ile inşa ediliyor. Bizimtepe Aydos projesinin yüzde 90'ı yeşil alana sahip olup, 17 blok şeklinde tasarlanıyor.

Bizimtepe Aydos projesindeki 2+1 daireler 124 metrekare ile 139 metrekare arasında, 3+1 daireler 144 metrekare ile 177 metrekare arasında, 4+1 daireler ise 191 metrekare büyüklüklere sahip bir şekilde inşa ediliyor.

Bizimtepe Aydos lansmanının 14 Kasım'da yapılması planlanıyor. 98 bin 127 metrekarelik alan üzerinde konumlandırılan Bizimtepe Aydos projesinde toplam 1.037 adet daire bulunuyor. Bizimtepe Aydos Sancaktepe Samandıra Mahallesinde yükseliyor.

Bizimtepe Aydos lansmana özel fiyatlarla satışlarına devam ediyor. Bizimtepe Aydos fiyatlar 438 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Bizimtepe Aydos projesindeki maksimum daire fiyatı ise 817 bin TL. Uygun ödeme seçeneklerinin de bulunduğu Bizimtepe Aydos Evleri'nde yüzde 15 indirim imkanı bulunuyor. Lansmana özel ödeme seçeneklerinin yer aldığı Bizimtepe Aydos konut sahibi olmak isteyenlere 5 farklı ödeme seçeneği sunuyor. Bizimtepe Aydos ödemeleriyle ilgili detaylı bilgileri Bizimtepe Aydos satış ofisi veriyor.

Bizimtepe Aydos nerede?
İstanbul Anadolu Yakasında, Halk GYO ve Vakıf GYO ortaklığı ile 98 bin 127 metrekarelik alan üzerinde inşa edilen Bizimtepe Aydos Sancaktepe Samandıra'da konumlandırılıyor. Bizimtepe Aydos Kanunu Caddesi üzerinde yükseliyor.

Bizimtepe Aydos adres bilgileri: Samandıra Mahallesi. Kanuni Caddesi. Sancaktepe - İstanbul 

Bizimtepe Aydos iletişim bilgileri
Telefon numarası : 444 77 74
Web adresi : www.bizimtepeaydos.com
E-posta adresi : info@halkgyo.com.tr

Firma Bilgisi: Vakıfbanka ve Halk GYO
Proje Bilgisi: Bizimtepe Aydos