5. Gayrimenkulde Liderler Zirvesi'ne Propa desteği

2016 yılında 400 milyon TL'lik yeni yatırımlara hazırlanan Propa İnşaat, 5.Gayrimenkulde Liderler Zirvesi'nin Platin sponsoru oldu

5. Gayrimenkulde Liderler Zirvesi'ne Propa desteği

Propa Grubu, 5.Gayrimenkulde Liderler Zirvesi'ne Platin sponsor olarak destek verme kararı aldı. Sektör açısından büyük bir öneme sahip olan 5. Gayrimenkulde Liderler Zirvesi, 28 Nisan'da Marriott Hotel Şişli'de gerçekleşecek.

Propa Holding'den dev zirveye destek
2016 yılında 400 milyon TL'lik yatırıma hazırlanan Propa Grubu, 28 Nisan'da gerçekleştirilecek olan 5.Gayrimenkulde Liderler Zirvesi'ne Platin sponsor oldu. Sektörde 43. yılını gerine bırakan Propa'nın önümüzdeki yıl 4 yeni proje üzerinde yoğunlaştığını söyleyen Propa Yönetim Kurulu Üyesi Can Reşit Özçiçek, inşaat sektörüne desteklerini sürdüreceklerini söyledi. Özçiçek:

"Yeni yatırımlarla istikrarlı büyümemizi sürdürürken sektörümüzün 3 önemli STK’sına üye olmanın yanı sıra Gayrimenkulde Liderler Zirvesi’nin de Platin sponsoru olduk. Önümüzdeki dönemlerde de sektörümüzün gelişimi ve kurumsallaşmasını sağlayacak tüm yapı ve inşaat etkinliklerini desteklemeye devam edeceğiz..." dedi.

Gayrimenkulde Finansman Modelleri ve Alternatifleri
Zirvenin ana temasının "Gayrimenkulde Finansman Modelleri ve Alternatifleri" olacağı bu yıl oturumlarda şu konular masaya yatırılacak:

"1.Ana oturumun konusu: Düzenleyici kurumların gayrimenkul finansmanına genel bakışı’, ‘2.Ana oturumun konusu: Gayrimenkul finansmanının önemi ve sektöre olan katkıları’, ‘3.Ana oturumun konusu: Gayrimenkul finansmanında alternatiflerin tüketiciye yansımaları nasıl olmalıdır?" 

Firma Bilgisi: Propa Inşaat