7.Gayrimenkul ve Yazlık Evler Fuarı başlıyor

7.Gayrimenkul ve Yazlık Evler Fuarı 22-24 Mart 2013 tarihlerinde Harbiye Askeri Müze’de ziyarete açılıyor. Fuarda çok özel fırsatlar alıcıları bekliyor

7.Gayrimenkul ve Yazlık Evler Fuarı başlıyor

18 Mart 2013 / emlakwebtv
Türkiye’nin satış odaklı ilk ve tek özel butik fuarı olan 7.Gayrimenkul ve Yazlık Evler Fuarı 22-24 Mart 2013 tarihlerinde Harbiye Askeri Müze’de ziyarete açılıyor. Gayrimenkul sahibi olmayı düşünenlerin mutlaka ziyaret etmesi gereken “Gayrimenkul ve Yazlık Evler Fuarı”nda çok özel fırsatlar alıcıları bekliyor

Konutlar, yazlık evler, devre mülkler, ofisler, akıllı binalar, villalar, plazalar, iş merkezleri gibi birçok gayrimenkul projesinde fuara özel, “indirim” ve “taksit” uygulanacak.

Yerli ve yabancı yatırımcıların projelerini alıcılara tanıtarak, direkt satış yapacakları fuar süresince bazı projelerde özel indirimler uygulanırken kredi kartı ile gayrimenkul satışı da gerçekleştirilecek.

Yerli ve yabancı yatırımcıları alıcılarla buluşturan fuarda; gayrimenkul konut projeleri, yazlık evler, devre mülkler, ofisler, akıllı binalar, villa konutlar, plazalar, iş merkezleri projeleri satışa sunulacak. Fuara Körfez ülkeleri ile Almanya ve Hollanda'dan yatırımcı firmalar da katılacak

AB üyelik sürecinin Türkiye’deki gayrimenkul piyasalarına olumlu yansıyarak, İstanbul’un dünya metropolleri arasında yıldızı en fazla parlayan şehirlerden biri olduğu bir dönemde kapılarını yedinci kez açan Gayrimenkul ve Yazlık Evler Fuarı JNR Fuarcılık tarafından düzenleniyor.
Bazı firmaların özel indirimler ve taksitler yapacağı fuarda, New York ve Miami Evlerinin sadece yüzde 20 sini ödeyerek sahip olma imkanı sunulacak. Ziyaretçiler Amerika ile anında iletişim kurarak konutları görebilecekler.

20.000 kişinin ziyaret etmesi beklenen fuarda ücretsiz konserler, müze girişleri, doğa kolejli çocuk bakım servisi gibi hizmetler de sunulacak.

Fuarın Açılış Kokteyli 22 Mart Cuma saat 16.30’da yapılacak
Sektör yetkilileri 22 Mart Cuma günü saat 16.30’da Açılış Kokteyl’inde buluşacak. Kokteylde; Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Didim Belediye Başkanı Mümin Kamacı, Didim Ticaret Odası Başkanı Ufuk Döver, ER-DO-DER üyeleri ve sektör yetkilileri bir araya gelecek.

Fuarda Bodrum Günleri de düzenlenecek
Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül ve Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’un desteklediği Fuar kapsamında “Bodrum Günleri” de düzenlenecek.

Bodrum Günleri’nde Bodrum’daki 25 firmaya ait 40 proje tanıtılarak, satışa sunulacak:. Folkart Yapı - Yarbasan Taş Evler - Metrekare Gayrimenkul - Blue Bosphorus Villas&Residence - Seba Solemar Bodrum - Kaledos Evleri - Amphora Evleri - Ay Işığı Konakları-Kumtaş - Palm Invest - Villa Pasha .Sky. Jasmine – Bosphorus -  Remax Artemis Islandoove Residences - Hazal Homes - Casa Bianca - Kıbrıs Remax Golde - Luxury  Property - Seng Yapı-Karaincir Taş Evler - Azure Villaları-  Oracle İnşaat &Gayrimenkul - Taci Erbaş Emlak Ofisi - Saygın Yapı - Gesaj Emlak - Retürk Adalılar Emlak - DMY Grup - Bodrum Evleri - Su Sesi Termal - Eşin Termal - Breamore Turkey - Palmedan Konakları ile Konsept projeler: Exclusive Homes, FH Developments ve Oracle Property Developers Bodrum Günleri’nde tanıtım ve satış yapacaklar.

Fuar nedeniyle bir Sosyal Sorumluluk Projesine de destek verilecek
JNR Fuarcılık, ER-DO-DER ve BEZE Group girişimiyle oluşturulan “ER-DO-DER Sosyal Sorumluluk Platformu” ile Erken Doğan Çocuklar Derneği (ER-DO-DER)’nin Çocuk Hastanesi Projesine katkı sağlanacak.

 

Açılış Kokteyli    : 22 Mart 2013 Cuma saat 16.30

Fuar Açılışı        : 23-24 Mart 2013 Cumartesi-Pazar 10.00-18.00 arası