7 yeni Hilton Gardenn Inn otel açılıyor

Hilton Garden Inn, Türkiye Portföyüne 7 yeni otel ve 1.100'den fazla oda ekliyor. 7 yeni Hilton Garden Inn Oteli için anlaşmalar imzalandı

7 yeni Hilton Gardenn Inn otel açılıyor

17 Ocak 2013 / emlakwebtv
Hilton Worldwide, Türkiye'de 7 yeni otel anlaşmasının imzalanmasının ardından Hilton Garden Inn markasının ülkedeki geliştirme portföyüne 1.100'den fazla odayı ekleyeceğini açıkladı. Hilton Garden Inn son 4 yıl içerisinde, İstanbul, Kütahya, Konya, Mardin ve Şanlıurfa'da açılan otelleri ve geliştirilmekte olan 10 oteliyle Türkiye'de önemli bir büyüme gösterdi.

Orta segmente hitap eden Hilton Garden Inn markası tarafından geliştirildiği bildirilen 7 yeni otel şunlar:
Hilton Garden Inn İstanbul Kasımpaşa,
Hilton Garden Inn İstanbul Ümraniye,
Hilton Garden Inn İstanbul Esenyurt,
Hilton Garden Inn Trabzon,
Hilton Garden Inn Bursa,
Hilton Garden Inn Ankara Gimat,
Hilton Garden Inn Erzincan

Hilton Garden Inn İstanbul Kasımpaşa –toplam 200 konuk odasına sahip olan bu otel, 7 yeni otel arasında en büyüğü konumunda. Kasımpaşa, İstanbul'un hızla gelişmekte olan iş merkezlerinden biri ve otel çok sayıda büyük ofis kümelerine yakın bir konuma sahip.
Hilton Garden Inn İstanbul Ümraniye –148 odalı otel, alt katlarında yeni Can Park Alışveriş Merkezi’nin bulunacağı çapıcı bir gökdelenin bir parçasını oluşturacak; alışveriş merkezi ve otel, imtiyaz sahibi Can Park AVM İşletmecilik Turizm ve Taahhüt A.Ş. tarafından işletilecek. Otel ayrıca, 2015 yılında tamamlanması planlanan ve alışveriş merkezinde bir durağı bulunacak olan yeni Üsküdar – Sancaktepe metro hattından da faydalanacak.
Hilton Garden Inn İstanbul Esenyurt –Tesis, TEM otobanına doğrudan erişimi sayesinde İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan gelen yolcuları çekecek ideal bir konuma sahip.
Hilton Garden Inn Trabzon –Karadeniz manzarasına sahip otel, 172 konuk odası, kapalı havuzu ve özel kumsal alanıyla turistlerin Sümela Manastırı ve Ayasofya gibi ünlü yerel yapıları gezebileceği ideal bir üs sağlayacak.
Hilton Garden Inn Bursa –17 kata ve 180 konuk odasına sahip.
Hilton Garden Inn Ankara Gimat –2014 başlarında açılması planlanan 10 katlı tesis, şu anda bir Hilton ve bir DoubleTree by Hilton oteline ev sahipliği yapan başkente üçüncü bir Hilton Worldwide markasını getirecek.
Hilton Garden Inn Erzincan - Erzincan şehrinde 120 odalı otel, şehir merkezinden geçen ana yol üzerinde işlek bir konumda yer alacak.

Toplam 7 otelin her birinde konuklar, iyi bir gece uykusu ve konforlu bir konaklama isteyen ziyaretçiler için ideal bir çözüm olan Garden Sleep System™ yatak ve ergonomik koltukları dahil Hilton Garden Inn markasının özel imkanlarından faydalanacak. Yeni oteller, 24 saat açık iş merkezine erişim ve ücretsiz Wi-Fi internet erişiminin yanı sıra birer fitness merkezi, restoranlar ve 24 saat açık büfelere sahip olacak.