9'uncu kata ulaşan Toya Vista'da kampanya da var

Toya Yapı tarafından İstanbul Avcılar’da inşa edilen Toya Vista, 9. kata ulaştı. 2014 yılında teslim edilecek projede KDV de peşinat da yüzde bir

9'uncu kata ulaşan Toya Vista'da kampanya da var

22 Nisan 2013 / emlakwebtv
Toya Yapı’nın Avcılar’da inşa ettiği Toya Vista; modern mimari yapısıyla konforlu ve güvenilir bir hayatın kapılarını aralıyor. Toya Vista, Marmara Denizi ve Küçükçekmece Gölü manzarasına karşı hayat standartlarını en yüksek seviyede tutabilmek amacıyla özel olarak tasarlanıyor. Konutların her biri manzaradan ve gün ışığından en verimli şekilde yararlanacak şekildi ihtiyaç ve isteklere uygun olarak 2+1 ve 3+1 tipinde ideal büyüklük ile maksimum konforda hızla inşa ediliyor. 2014 yılı ortasında yaşamın başlayacağı projede KDV de peşinat da yüzde bir.

Avantajlı ödeme koşulları
6 bin 200 metrekare üzerinde 132 konutun yer aldığı Toya Vista’da ev sahibi olmak isteyenlere avantajlı ödeme seçenekleri sunuluyor; projeden %1 peşinatlı ödeme seçeneğinden veya 120 ay vadede %0,62 kredi oranıyla ilk 15 ay 900 TL taksitli ödeme kampanyasından yararlanılabiliyor.

Huzurlu yaşam ve kolay ulaşım
Toya Vista, projenin 15’inci katında konumlandırılan ve denizi ayaklarınızın altına hissettiren sosyal tesisleriyle yoğun ilgi görüyor. Sağlıklı bir yaşam konseptinin öne çıktığı Toya Vista’da      yaklaşık 3 bin metrekare  yeşil alan yer alıyor. Sağlıklı yaşamın sürekliliğini sağlayacak  fitness, buhar banyoları gibi sosyal tesisleri açık havuz tamamlıyor. Ev sahiplerinin yaşam alanlarından uzaklaşmadan sosyalleşme imkanı buluyor.

Avcılar’ın merkezinde inşa edilen Toya Vista, sakinleri için günümüzün en büyük problemlerinden ulaşım sorununu da ortadan kaldırıyor. E-5'e ve Avcılar metrobüs durağına yürüme mesafesinde bulunan Toya Vista, Avcılar İDO iskelesine 5 dakika, İstanbul Atatürk Havalimanı'na 10 dakika mesafede bulunuyor. Ayrıca alışveriş, eğitim ve sağlık kurumlarına yakınlığı ile hayatınızı kolaylaştırıyor.

Toya Vista hakkında detaylı bilgi için www.toyavista.com 0212 590 90 06

 

Proje Bilgisi: Toya Vista